Latviju satricina skumja vēsts – Dona Ģimenē ir notikusi milzīga Traģēdija

Diemžēl Latviju ir satricinājusi vairāk nekā skumja vēsts, jo tas tik tiešām nav tik viegli, kā varētu iedomāties… Diemžēl Dona ģimenē ir notikusi milzu traģēdija, skumjākais ir tas, ka ir nomiris Dona tēvs, atklājis Dons.

Viņš atklājis to, ka viņiem ir bijušas tiešām ļoti tuvas attiecības un šis neesot bijis tas gadījums, kad dēlam vai tēvam būtu vienalga par otru, tā vēstīts Agneses Meieres materiālā ar nosaukumu “Piecēļos, tātad nesmu zaudējis”, izdevumā ar nosaukumu Ieva.

Dons pavisam atklāti pastāsta par to, ka viņs tēvs aizgājis ļoti pēkšņi un tiešām negaidīti, kā citos daudzos gadījumos vēl ir laiks un zināms, kas var notikt vai vienkārši pārmērīgs vecums, tomēr šoreiz tas notika pārāk negaidīti, jo nebija pilnīgi nekāda iemesla. 

Tieši tāpēc vienmēr tagad pietrūks viena papildus pateikta “Es Tevi Mīlu!” Kā atzīst mūziķis, lai arī pašam bija pārmetumi pret sevi, kā arī sāpes, ir vienkārši jāsaprot, ka cilvēks ir prom un viņa šeit vienkārši vairs nekad nebūs.

Tieši tāpēc tas viss ir jālaiž vaļā, jo neko tajā visā vairs nav iespējams mainīt un nedrīkst vairs sevi par to šaustīt, jo nekas labs no tā nebūs. Tieši tāpēc tas viss ir jāpalaiž vaļā, jo savādāk vairs nevar.

Pats Dons arī neslēpa to, ka viņa ar tēvu bija ļoti tuvas attiecības, tieši tas bija pats grūtākais, jo kopā pavadītais laiks bija dārgs un ļoti nozīmīgs, kā jau tēvam ar dēlu.

“Tagad es lielākoties uz to skatos ar domu – Ko viņš man gribēja iemācīt un pateikt, kā arī pārejās lietas,” izteicās Dons.

Avots

You may also like...