Pavļuts nikni izsakās : “Mēs Jūs jau brīdinām!” Izsakās par to, lai cilvēki gatavojas jauniem ierobežojumiem

Esošā saslimstība joprojām ir ļoti augsta un patreizējais pieaugums krelējas ar valdības iepriekš ieviestajiem drošības pasākumiem, kā arī ierobežojumu atvieglojumiem, tā valdības sēdē izteicās Latvijas veselības ministrs Daniels Pavļuts (AP).

“Mēs jūs brīdinājām, ka saslimstība pārstās samazināties, ja mēs spersim soļus pasākumu mīkstināšanas virzienā,” sacīja ministrs. Viņš tostarp pauda nostāju, ka tajās valstīs, kur tiek mīkstināti drošības pasākumi un ierobežojumi, ir tendence parādīties saslimstības kāpumam.

“Mēs esam vairākos piegājienos mazinājuši ierobežojumus, esam atvēruši teju visus veikalus, mēs esam brīdinājuši neskaitāmas reizes, tostarp eksperti runājuši, ka papildu galamērķi, papildu aktivitātes izraisa papildu kustību,” argumentēja Pavļuts.

Jau iepriekš tika ziņots, ka turpinot monitorēt saslimstību, atkārtoti ticis novērts tā pieaugums par veseliem 6,4% salīzinot ar to, kā tas bija ar iepriekšējos nedēļu. Par veseliem 22% pieaugums salīdzinot ar mēneša sākumu, tā aģentūrai LETA informēja Slimību profilakses un kontroles centres (SPKC).

Pavļuts acīmredzami norādijis, ka šāda situācija vienkārši nav pieļaujama un lietas labā esot kaut kas jādara, savādāk, tas vienkārši jau vairs normāli. Citas valstis jau sen ir brīvas un dzīve atgriežas iepriekšējās sliedēs, taču pašlaiks uz to vēl ir ļoti grūti skatīties jo nav zināms, kas tagad sekos tālāk, it īpaši pēc šāda tipa pavērsiniem.

Pēc Pavļuta izteikumiem skaidri var noprast, ka atkal visticamāk tiks ieslēgti jauni ierobežojumi un tālāk pētot situāciju izskatās, ka šāda veida situācija Latvijā turpināsies vēl ilgi, jo nekas labs nenotiek, viss notiek uz riņķi neskaitāmas reizes un galu galā ar to viss atkal beigas, ka sākas no jauna liekot mocīties cilvēkiem, kuriem jau tā šajā situācijā ir acīmredzami grūti.

Avots

You may also like...