Valdība var izlemt par ārkārtējās situācijas pagarināšanu līdz pat 11. jūnijam

Jāņem vērā, ka šodien ir notikusi valdības sēde, kuras detaļas vēl nav publiski paziņotas, tomēr aģentūras LETA rīcībā esošā informācija jau norāda, ka koronavīrusa ierobežošanai Latvijā valdība varētu lemt par ārkārta situācijas pagarināšanu līdz pat 11. jūnijam, kas ir vēl viens mēnesis. Lieki piebilst, ka par šādu lēmumu cilvēki noteikti nebūs priecīgi, taču ir kāds BET!

Tajā pat laikā valdība lemts par konkrētu ierobežojumu mīkstināšanu, kas skars kopā pulcēšanos, sportošanu, mācību procesu un arī pasažieru pārvadājumu atsākšanu. Konkrētajās jomās noteikti būs izmaiņas, taču pagaidām mēs tikai varam minēt, jo oficāli tas tiks paziņots visticamāk rīt.

Valdība visticamāk ar 13. maiju atļaus atsākt visus starptautiskos pasažieru gaisa pārvadājumus. Tāpat arī tas būšot ar pasažieru jūras pārvadajumiem. Taču pārvadājumi varētu būt tikai uz citām Eiropas valstīm, tomēr konkrēto valsts saraksts vēl tiks precizēts.

Ar 18. maiju visticamāk atsāksies starptautiskie pasažieru autopārvadājumi un dzelceļu pārvadājumi. Tomēr pagaidām tiekot ziņots, ka tas notiks tikai uz Igauniju un Lietuvu, lai situāciju nepadarītu daudz sarežģītāku, nekā tā ir.

Jau iepriekš tika ziņots, ka saistība ar koronavīrusa izplatību Latvijā līdz pat 12. maijam ir izsludināta ārkārtas situācija visā valstī. Visiem jāievēro virkne ar dažādiem ierobežojumiem. Tajā starpā ir atcelti starptautiskie pasazieru pārvadājumi caur lidostam, autoostām, ostām kā arīstarp dzelceļa transporta sistēmām.

Lasi vēl : Swedbank ir nākusi klajā ar nopietnu brīdinājumu visiem saviem klientiem

Avots

You may also like...