Šai sievietei tika izgriezta dzemde, taču pēc brīža ārsti atklāja, ka viņas grūtniecības auglī atradās šis…

Vai kādreiz esat iedomājušies, ka grūtniecība patiesībā slēpj pavisam, ko citu – nevis ilgi gaidīto bērniņu? Šis stāsts ir par Railiju, 18 gadus jaunu meiteni no Kolorādo. Viss sākās ar to, ka jaunā meitene devās pie ārsta, jo viņai bija izteikti limfmezgla palielinājumi, kā arī nesaprotams šķidrums, vēdera lejas daļā.

Drīz vien atklājās, ka tie ir olnīcas vēža simptomi. Jaunā Railija izvēlējās veikt histerektomiiju, kurā atklājās, ka viņā ir attīstījies vēzis trešajā stadijā. Izrādījās, ka uz vienas no meitenes olnīcām bija 13 cm liels iekaisis un strutojošs veidojums.

Dēļ šī veidojama, bija cietušas abas olnīcas. Meitene riskēja un gūlās zem skalpeļa, viņai tika izgrieztas abas olnīcas, un drošības labas nācās izoperēt arī dzemdi, taču tas nebūt nebija viss!

Tas viss sākās 2015. gada septembra beigās, kad jaunajai meitenei parādījās simptomi, kas ne par ko neliecināja.

Tā, kā viss liecināja par to, ka meitene ir stāvoklī, viņas ginekologs ieteica, lai Railija veic grūtniecības testu, bet nevienu nesatrauca fakts, ka meitene bija nevainīga. Drīz vien atklājās, ka meitenes olnīcās ir izveidojis milzīgs strutojošs vēža veidojums, kurš momentā ir jāizoperē.

Meitenes ģimene internetā uzsāka speciālu kampaņu, lai būtu iespējams savākt visus nepieciešamos līdzekļus Railijas svarīgajai operācijai.

17913

Railija stāsta : “Es devos pie sava ginekologa, jo sajutu izteikti spēcīgas sāpes vēdera lejas daļā. No malas es izskatījos tā, itkā būtu jau kādā piektajā grūtniecības mēnesī. Mans ginekologs man iedeva grūtniecības testu, bet tas bija negatīvs. Es nesapratu, kāpēc viņš dod man šādu testu, ja vēl esmu nevainīga, taču tad sāku nojaust, ka viss ir daudz nopietnāk.”

“Drīz vien uzzināju, ka man ir olnīcu vēzis, es biju šokā. Vienmēr, jau no mazotnes esmu sapņojusi par vairākiem, bērniem, taču šī iespēja man būs liegta. Paldies Dievam, ka tika savākta visa nauda operācijai, un paldies Dievam, ka viss noritēja labi. Tomēr pēc operācijas es biju sagrauta un daudz raudāju, jo apzinājos, ka man vairs nevar būt bērni.”<

17915

Jaunā meitene cer, ka tieši viņas stāsts liks padomāt visām jaunajām meitenēm, kuras vēl nesaprot, cik nopietni tas patiesībā ir. Viņa vien piebilst : “Meitenes, esiet uzmanīgas, dēļ manas kļūdas, esmu palikusi bez dzemdes un olnīcām, man nekad mūžā nebūs bērni, tomēr es esmu dzīva. Ja jums ir kaut mazākās slimības simptomi, griezieties pie ārsta vai ginekologa, nenovilciniet laiku, jo savādāk Jums būs tā, kā gadījās ar mani!”

You may also like...