SEB banka nākusi klajā ar paziņojumu un Brīdina visus savus bankas klientus!

Aizvien biežāk varam dzirdēt dažādus paziņojumus no bankām par to, ka tiek izplatītas dažādas lietas, ēpasti un pat zvani, kuri nekādā veidā nav saistīti ar pašu banku. Tieši pēdējā laikā ir ļoti izplatīti šāda veida ļaunprātīgas sistemātiskas darbības uz kurām tad daudzi cilvēki arī iekrīt.

Arī šoreiz banka ir nākusi klajā ar paziņojumu, ka jābūt ļoti uzmanīgiem, jo kā izrādās situācija itin nemaz nav tik vienkārša kā mēs visi varētu domāt, un realitātē paši riskējam ar saviem kontiem uz kura tad glabājas mūsu nauda. Diemžēl viss nav tik vienkārši kā mums varētu likties, tāpēc SEB banka ir nākusi klajā ar ļoti svarīgu un būtisku paziņojumu visiem saviem bankas klientiem.

Pie tam, jāņem vērā, ka šī nav pirmā reize saistībā ar notikušo. Runa iet par to, ka SEB bankas vārdā tiek izplatīti un izsūtīti krāpnieciski ē-pasti, kuros tad cilvēki tiek aicināti atvērt norādītās saites, vai pat uzreiz ievadīt interneta bankas vajadzīgo informāciju, ko pavisam noteikti nevajadzētu darīt.

SEB banka aicina šāda tipa aizdomīgus ēpastus pat nemaz nevērt vaļā, bet gan uzreiz aicina dzēst un uzreiz ziņot bankai par esošo situāciju. “Uzmanību! Šobrīd tiek izplatīti krāpnieciski e-pasti SEB bankas klientiem.

SEB banka aicina nevērt vaļā šādus ēpastus un nekavējoties tos izdzēst, tāpat nekādā gadījumā nedrīkst atvērt e-pasta pielikumus un neievadīt paroles, jo tas ir krāpšanas mēģinājums, kura galvenais mērķis ir dabūt klienta informāciju un tikt viņa bankoas kontā.

Jāagādina, ka SEB banka nekad šāda tipa ē-pastus nesūtīs saviem klientiem, kur nu vēl tādi, kur jāievada kāda svarīga informācija, nekad nedariet to. Ja jums rodas kādi jautājumi vai bažas, tad nekavējoties var sazināties ar SEB bankas klientu centru pa tālruni 26668777 vai arī ē-pastu info@seb.lv, paziņojusi banka.

Uzmanību! Šobrīd tiek izplatīti krāpnieciski e-pasti SEB bankas klientiem. Aicinām šos e-pastus nekavējoties izdzēst,…

Posted by SEB Latvia on Otrdiena, 2021. gada 19. janvāris

Pie tam šī jau nav pirmā reize, ka ne tikai no SEB bankas, bet arī citas bankas cietušas no tā, ka krāpnieki uzdodas par konkrētas bankas pārstāvjiem un zvana, kā arī izplata krāpniecikus ēpastus, lai tiktu klāt cilvēka kontiem. Esiet uzmanīgi

You may also like...