Sieva uzzināja, vīram ir skaista mīļākā, tad viņa sagatavoja viņam neaizmirstamu dzimšanas dienas dāvanu!

Ja Jūs patiešām gribat izprast frāzes `ko sēsi, to pļausi` nozīmi, Jums ir jāizlasa šis stāsts.  Tas notiek laiku pa laikam, un pats sižets nav ļoti priecīgs, bet stāsts pats pa sevi ir interesants. Stāsta būtība ir vienkārša: sieviete atklāja, ka vīram ir mīļākā un nolēma viņu sodīt.

Stāsta jaukums ir tajā, ka sieviete nekādi neizrādīja savas sajūtas un pārsteidza vīru dzimšanas dienā. Izlasiet šo stāstu līdz galam, tas ir tā vērts! `Vispār, man bija sajūta, ka mans vīrs mani krāpj, bija ļoti daudz `pazīmju`. Viņš pastāvīgi rakstīja kādam ziņas, smējās un smaidīja. Un, kad es jautāju, kam viņš raksta, viņš atbildēja, ka mātei. Sāka kavēt katru vakaru pēc darba.

Un, kad es zvanīju viņa kolēģiem, tad viņi atbildēja, ka viņš ir aizgājis pirms dažām stundām. Kad es viņam jautāju, kas notiek, viņš sāka smieties un teica, ka bija birojā. Pēdējais piliens bija tas, ka viņš izgāja `pēc piena` pulksten 11:30 vakarā un neatgriezās līdz 2:00 naktī. Tagad es varu droši teikt, balstoties uz savu pieredzi, ka šādos gadījumos ir vērts griezties pie privātā detektīva. Viņi labi pārzina to, ko dara, un var iegūt pierādījumus, kas būs noderīgi šķiršanās gadījumā.

Es viņam neko neteicu un gaidīju viņa dzimšanas dienu, kura bija pēc dažiem mēnešiem. Es saprotu, ka Jūs varat nodomāt: kāpēc bija jāgaida tik ilgi, ja es zināju, ka viņš krāpj, un kāpēc tas bija jādara tieši viņa dzimšanas dienā?

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

You may also like...