Šis Ir Patiesais Iemesls Kāpēc Tev Visu Laiku Pūšas Vēders. Uzzini, Kā To Izlabot Nakts Laikā! Un Aizmirsti Par Vēdera Traucējumiem Pavisam

Helicobacter pylorus (H.pylori) ir asimptomātiska baktērija, kas izraisa iekaisumus vēderā.

Šī baktērija ietekmē aptuveni 2/3 pasaules iedzīvotāju un to var iegūt ar netīra ēdiena un ūdens palīdzību. Ja to neārstē, tā izraisa peptiskās čūlas un pat kuņģa vēzi. Bez pareiziem izmeklējumiem šīs baktērijas ir ļoti grūti noteikt.

H.pylori var izraisīt dažādus simptomus, no kuriem biežākie ir pūšanās, grēmas, ezofageālais reflukss, aizcietējumi, caureja, diskomforts vēdera vidus un augšdaļā. Cilvēki bieži šos simptomus jauc ar normāliem ķermeņa procesiem.

Šī baktērija ir galvenais gastrīta iemesls – iekaisums kuņģa pārvalkā. Gastrīts ir atbildīgs par 90% divpadsmitpirkstu zarnu un 80% kuņģa čūlām. Baktērija var izraisīt arī citas problēmas, kas nav tieši saistītas ar gremošanu, piemēram, sirds slimības, galvassāpes un Reino slimību, kas nozīmē traucētu asinsriti pēdējās un plaukstās.

Šī baktērija var samazināt serotonīna līmeni smadzenēs, stimulējot depresiju un nervozitāti.

Baktērija pārsvarā ietekmē kuņģi, un tiek uzskatīts, ka to visbiežāk iegūst ar ēdiena vai ūdens palīdzību, kurā ir cilvēku fekāliju materiāls, vai arī caur kontaktu ar inficēta cilvēka fekālijām, vēmekļiem vai siekalām. Vislielākā iespēja to ir iegūt no ģimenes locekļa.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

You may also like...