Šis Līdzeklis Tevi Pārsteigs – Sulas, Kas Uzvar Vēža Šūnas, Diabētu, Gastrītu Un Samazina Asinsspiedienu

Šī sula ir efektīvāka par jebkuru moderno medikamentu. Tā veiksmīgi mazina diabētu, gastrītu, paaugstinātu asinsspiedienu un citas nopietnas slimības, tostarp, vēzi. Svaiga kartupeļa labās īpašības cilvēkiem, kas piekopj tauatas medicīnu, ir zināmas jau sen, taču, neskatoties uz to, cilvēki joprojām šaubās uzturā izmantot svaigus kartupeļus. Tā ir kļūda, jo svaigs kartupelis ir ļoti veselīgs un noderīgs produkts.

Vēl viena, pieminēšanas vērta lieta ir, ka pirms ēšanas kartupeļus vajag nomizot. Negatavi kartupeļi ar zaļu mizu un kartupeļi ar asniem var būt bīstami. Bīstamība atrodas solānā – indē, kas atrodas kartupeļa dīglī un zaļajās daļās. Tādēļ tādos gadījumos kartupelis vispirms jānomizo.

Ir sarakstīti vairāki raksti par to, kā kartupeļu sula var palīdzēt cilvēka veselībai.

Džons Lesindžers tic, ka šī sula ir labākais līdzeklis, lai dziedētu gastrītu, vienu no mūsdienu populārākajām slimībām.

Viņš iesaka lietot vienu ēdamkaroti svaigi spiestas kartupeļu sulas ar nedaudz ūdeni. Šo dzērienu labāk dzert 30 minūtes pirms katras ēdienreizes. Tāpat kartupeļu sula ārstē kuņģi un divpadsmitpirkstu zarnu, atliet tikai tukšā dūšā izdzert puslitru kartupeļu sulas.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

You may also like...