Swedbank nāk klajā ar ļoti nopietnu brīdinājumu visiem bankas klientiem

Sociālajos tīklos pavisam strikti aicina neuzķerties uz dažādiem zvanītājiem, kuri sevi nosauc par Swedbank darbiniekiem un pieprasa īpaši privātu informāciju, kas parasti tā nemaz nenotiek. Jau pirms vairākām dienām Swedbank brīdināja par krāpnieku shēmu, kur no cilvēkiem cenšas iegūt bankas datus. Un lieki teikt, ka cilvēki visticamāk arī uzķeras.

Kāds iedzīvotājs, kurai zvanīja stāsta : “Esiet ļoti uzmanīgi! Man uz mobilo telefonu no rīta zvanīja Aleksandrs un krievu valodā paziņoja, ka ir no Swedbank apsardzes dienesta. Kas jau liekas smieklīgi, jo kāds gan vēl Swedbank apsardzes dienestam sakars ar cilvēku informēšanu?”

“Tālāk es nemaz neklausījos tās muļķības, jo biju dzirdējusi Swedbankas brīdinājumu, ko paziņoja arī sociālajos tīklos. Un kādā sakarā vispār zvana krievu valodā, ja šeit ir Latviju? Loģiski, ka tā ir krāpšana. Ja sāk runāt krieviski, uzreiz varat mest nost.”

Jau iepriekš tika paziņots, ka Swedbank pirms vairākām dienām izplatīja brīdinājumu par dažāda tipa krāpniekiem, kuri uzdodas par bankas darbiniekiem, lai no cilvēkiem izkrāptu internetbankas un karšu informāciju.

Lasi vēl : Beidzot atklāti ticis paziņots Jutas Strīķes īstais nāves iemesls

Tādā veidā tiekot pie bankas datu informāciju un, iespējams vēl pie kredītkaršu datu informācijas, tādējādi piekļūstot cilvēka privātajiem līdzekļiem. Esiet ļoti uzmanīgi un klausieties, ko Jums stāsta.

Viens no efektīvākajiem veidiem, kā neuzķerties uz dažādām krāpšanām, ir vienkārši necelt tālruni nepazīstamiem cilvēkiem.

Avots

You may also like...