Swedbank paziņo nepatīkamu un ļoti skumju vēsti! “Sev nezinot varam palikt bez naudas!”

“Swedbank” nāk klajā ar svarīgu brīdinājumu, kas iedrošina klientus būt uzmanīgiem, lai izvairītos no nepatīkamām sekām. Šajā jaunajā ziņojumā tiek atklāts jauns veids, kā krāpnieki mēģina iegūt piekļuvi klientu naudai, piesaistoties drošības operācijām.

Jānis Krops, “Swedbank” mediju attiecību vadītājs, dalās ar informāciju par izplatītu krāpšanas metodi, kur finanšu krāpnieki piezvana iedzīvotājiem, piedāvājot iespēju piedalīties “drošības operācijās” ar mērķi notvert pretlikumīgus darījumus.

Šādos gadījumos klientiem tiek ieteikts izņemt skaidru naudu un nodot to “drošības dienestu darbiniekiem”, kas apgalvo, ka nodrošinās tās drošu uzglabāšanu vai izmantos, lai aizturētu ļaundarus.

Vēl radikalākās shēmas ietver lūgumu izņemto naudu pārsūtīt ar taksometru uz citu pilsētu, kur to nodos “drošības dienestu darbiniekiem”. “Swedbank” īpaši uzsver klientiem būt ļoti kritiskiem pret lūgumiem nodot skaidro naudu vai veikt pārskaitījumus uz “drošu bankas kontu”. Tomēr ir kāda ļoti būtiska aspekta daļa, ko vajag ņemt vērā!

Lasi raksta turpinājumu nākamajā lapā

You may also like...