Tās ir skumjas ziņas priekš mums visiem! Mūžībā aizgājis ļoti pazītamams un zināms cilvēks!

Pēdējā laikā aizvien biežāk varam dzirdēt par to, ka mūžībā tiek aizsaukti ļoti daudz cilvēku, pašlaik varam tikai minēt vai tā ir tīra sagadīšanās vai tam ir kāds sakars ar pasaules globālo pandēmiju, bet tomēr tas notiek un tas ir ļoti, ļoti skumji.

Teju vai katru dienu pasaulē aiziet kāda slavena un ļoti zināma persona, kura devusi lielu lomu pasaulei vai kādai specifiskai sfērai. Šoreiz runa iet tieši par ļoti labi zināmu cilvēku, kas vienmēr spēja iedvesmot un iepriecināt citus.

Diemžēl aizsaulē ir devies viens no pašiem atpazīstamākajiem Nacionālās basketbola asociācijas NBA žurnālistiem un apskatniekiem Seku Smits, paziņojusi līga.

Slavenais Šmits mūžībā devies otrdien. Tāpat ticis paziņots, ka pazīstamas žurnālists un apskatnieks mira tieši no Covid-19 izraisītajām komolikācijām. Viņš bija precējies ar sievu Heteri un viņu ģimenē kopā bija trīs bērni –  Kamerona, Railija un Gabriela.

“NBA sēro par Šmita nāvi. Šmits ir NBA ģimenes mīlestība. Viņš ir viens no draudzīgākajiem un motivētākajiem NBA skatītājiem. Viņš ir arī daudzu līgas cilvēku draugs. Viņa mīlestību pret basketbolu labi zina viņu, un tas vienmēr atspoguļojas viņa darbā, “paziņojumā raksta NBA komisārs Adams Silvers.

Daudzi viņa bijušie kolēģi, brāļi, NBA spēlētāji un treneri cer šo slaveno auditoriju pieminēt sociālo mediju kontos un intervijās.

Šmita karjera sākās 2009. gadā, kad viņš bija basketbola komentētājs un viens no slavenākajiem NBA.TV un pašas NBA vietnes skatītājiem.

Avots

You may also like...