Kariņš paziņo būtiskus jaunumus saistībā ar ierobežojumiem nākotnē – Tagad tas skars arī Tevi

Pašlaik jāņem vērā, ka Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV) piektdien paziņoja ļoti svarīgu lēmumu, kas būtiski ietekmēs mūs arī turpmāk. Viņš ar rezolūciju uzdevis Veselības Ministrijai (VM) sadarbojoties ar skaistumkopšanas nozari izstrādāt kritērijus esošai epidemioloģiski drošai darbībai arī ilgtermiņā.

Būtiski jāzina tas, ka premjera birojs informējis par to, ka Veselības Ministrijai ir arī pašlaik jāizstrādā prasību kopums, kas visai skaistumkopšanas nozarei tad ir jāievēro.

Tieši tāpat jāņem vērā tas, ka atsākot konkrēto pakalpojumu sniegšanu ir jāparedz atbilstoši strukturēti un efektīvi mehānismi, lai tas neveicinātu covid-19 inficēto pieaugumu.

“Pašlaik Covid-19 pandēmias izplatība un vakcīnas pieejamīva nozīmē to, ka ar ierobežojumiem nāksies sadzīvot vēl ilgāku laik kopējo periodu. Saprotot sabiedrības vajadzības, mums tiešām ir jāmeklē veidi, kā organizēt epidiooloģiski drošu un pilnvērtīgu dzīvi.”

Tāpat bus jābūt iespējai nodrošināt nepieciešamos pakalpojumus kā arī preses izdevumus un citus pakalpojumus, kā arī lietas, lai varētu uzlabot un attīstīt aktivitāti uzņēmējiem.

Pie tam, runājot par skaistumkopšanas nozares pakalpojumiem, Kariņš ir uzdevis Veselības Ministrijai sadarbībā ar nozari izstrādāt šāda tipa risinājumus un kritērjus, lai iedzīvotājiem būtu iespēja saņēmt pakalpojumu epidemioloģiski drošā veidā un vietā.

Pašlaik atbilstoši visām vajadzībām, visi priekšlikumi  Veselības Ministrijai ir jāiesniedz nedēļas laikā. Līdz ar to Covid-19 pandēmijas mazināšanu saistītie ierobežojumi visā valstī ir spēkā līdz pat 7. februārim

Pašlaik vēl skaistukopšanas nozare ir slēgta, tāpat kā pīrsinga un tetovēšanas saloni.

Avots

You may also like...