Kaut reizi dzīvē esi lietojis šīs zāles? Tās lēnām iznīcina Jūsu organismu un lūk kāpēc

Simtiem miljonu cilvēku pasaulē ik dienas uzticas ārstu ieteikumiem uz visiem 99% un cer, ka tā ir īstā un vienīgā palīdzība, kas cilvēkiem jāsaņem. Cilvēkiem ir izveidojies ieradums, ka tieši zāles ir tas, kas mums nepieciešams. Pat ja tikai izjūtam nelielas sāpes, uzreiz ķeramies pakaļ tabletēm. Taču vai kāds maz pēta, cik ļoti šīs zāles iznīcina Jūsu organismu? Tieši zāļu lietošana bez ārsta uzraudzības var nopietni sabojāt ne tikai nieres, bet radīt ļoti pamatīgas veselības problēmas, kuras uzreiz nenojaušat.

Tieši šī iemesla dēļ noteikti vajadzētu jau laicīgi pievērsties tieši dabīgajiem līdzekļiem, kā jau vairums zāļu un saskaņā ar neskaitāmiem pētījumiem, ir ļoti daudz augu, kuri palīdz krietni labāk, nekā pašas tabletes, ko izmanto patreizējā medicīnā. Kad konkrētās zāles skaidri ietekmē aknas, to darbība strauji pasliktinās. Izdalās toksīni, kas uzkrājas asinīs un sāk pamatīgi bojāt Jūsu veselību. Bet vai kāds par to ikdienā maz aizdomājas? Protams, ka nē, līdz nesaslimst.

Kad tas notiek, cilvēki nokļūst slimnīcās un tiek uzstādītas smagas diagnozes. Liela daļa zāles ir kaitīgas tieši nierēm, kuras lēnām vienkārši sāk bojāties. Lūk, parādīsim lielāko daļu zāļu, kuras ikdienā cilvēki lieto, bet nenojauš par to sekām.

Pretsāpju līdzekļi, kuri ir paši bīstamākie veselība – Aspirīns, ibuprofēns, ibumetīns, acetominofēns. Respektīvi visas zāles, kuras ir pretsāpju. Tieši jau tāpēc tajās ir konkrētas vielas, lai palīdzētu nejust sāpes, taču smago lomu beigās uzņem tieši nieres un citi orgāni.

Lasi vēl : Pircēja ļoti nobijusies par redzēto LIDL veikalā! “Vairs nekad neiešu uz LIDL veikaliem”

Antibiotikas: sulfonamīdi, meticilīns, vankomicīns, ciprofloksacīns. Arī šajā gadījumā nosaukumi var būt tiešām dažādi, taču realitātē visas antibiotikas ir praktiski vienādas, tāpēc sekas no antibiotikām ir pamatīgas. Bet tajā brīdī, kad tās vajag, neviens par to nedomā.

Pretkrampju zēles : trimedions, fenitoīns.
Pretiekaisuma līdzekļi: infliksimabs, hidroksihlorokvīns.

Ļoti kaitīgas ir arī augsta asinsspiediena zāles – kaptoprils. Pretvīrusu zāles :  aciklovirs, tenofovīrs, indinavīrs. Jāņem vērā, ka visām zālēm ir savas sekas. Tās, kaut ko uzlabo, taču uzreiz paņem arī pretējo. Noteikti pievērsieties dabīgām zālēm, jeb dabiskajiem līdzekļiem ja tāda ir iespēja.

You may also like...