Tev Vairs Nav Jēgas Iet Pie Zobārsta! Mutes Skalojamais Līdzeklis, Kurš 1 Minūtes Laikā Noņems Visu Lieko Zobu Aplikumu!

Mutes skalošanas līdzeklis ir labākais veids, lai noņemtu zobakmeni, lai papildinātu zobu tīrīšanu, jo tā ļauj samazināt iekaisuma klātbūtni, turklāt panāk un likvidē baktērijas, kas izvairījušās pēc zobu tīrīšanas. Mutes skalošana ir svarīga mūsu veselībai. Ir pat zināms, ka veselība un uzturs ārstē dobumu.

Tīrīt muti ar mutes skalošanu, lai notīrītu zobakmeni ir viens no mutes higiēnas svarīgākajām sastāvdaļām. Un mēs pievienojam priekšrocības, ja to darām mēs paši.

Priekšrocības darot mutes skalošanu pašam, lai notīrītu zobakmeni: Tu kontrolē sastāvdaļas: izgatavojot savu mutes mazgāšanas līdzekli, lai noņemtu zobakmeni, tas ļauj jums kontrolēt kvalitāti, tam ko jūs liekat sev mutē.  Tas nav dārgi: Jūs varat pagatavot savu skalošanas līdzekli par daļu no pārtikas vai aptiekas izmaksām, jūs joprojām eksperimentēsies ar izcilu rezultātu.

Bez slēptām ķimikālijam: komerciālie mutes skalošanas līdzekļiem parasti ir maisījumi no piedevām, konservanti, krāsvielas, mākslīgā saldinātāja, aromatizētai un vēl daudzums ķimikāliju ir kaitīgas mūsu veselībai.

Kā pagatavot mājās taisitu mutes mazgāšanas līdzekli?

Mutes mazgāšanas līdzeklis zobakmens noņemšanai, ko mēs šodien mācīsimies pagatavot ir balstīts uz cepamās sodas. Nātrija bikarbionāts ir pazīstams kā viens no labākajiem pielietojamiem tīrītājiem, un var būt pielietojams simtiem pieteikumos, tai skaitā mutes higiēnā. Papildus, tas ir bieži lietots tieši zobu tīrīšanā, pateicoties tās atzītās balināšanas un traipu noņemšanai, kā arī ar bakteriādiem, kas iznīcina zobakmeni un mikrobus, kas izraisa kariesu un sliktu elpu.

Sastāvdaļas:

1.  1 ēdamkarote ēdamās sodas.

2. ½ krūze ūdeņraža peroksīda.

3. ½ tējkarote sāls.

4. ½ krūze silta ūdens.

5. 1 krūze auksta ūdens.

Materiāli:

1.Zobubirste
2. Podiņkrūze
3.Zobu bakstāmais

Šķir nākamo lapu un uzzini kā pareizi uztaisīt šo sajaukumu, kā arī uzzini, kā tas precīzi jālieto, tieši šis process šajā visā ir pats svarīgākais!

You may also like...