Valsts Augstākās Amatpersonas Ļoti Strikti nākušas klajā ar pavisam Steidzamu paziņojumu iedzīvotājiem!

Šī brīža, jau tā saspringtajā situācijā un pamatīgajos spriedzes apstākļos, valsts augstākā galva jeb valsts prezidents Egils Levits, kā arī vairākas citas augsta rangta amatpersosnas, to skaitā arī Krišjānis Kariņš! Viņi ļoti vienbalsīgi un visā pilnībā ir paziņojuši to, ka Krievijas smagajam un tik ļoti barbariskajam mēģinājumam piespiedu kārtā mainīt esošo situāciju Ukrainā ir pavisam milzīgs un globāls drauds, kā arī starptautisko likumu pārkāpums. Pašlaik gan jāņem vērā, ka tas ir ļoti brutāls mēģinājums ietekmēt notiekošo situāciju. Šobrīd gan cilvēkiem ir jāņem vērā vairākas un ļoti svarīgas lietas.

Lai gan pašas amatpersonas jau vairākas reizes ļoti būtiski uzsvēra, ka tieši Krievijas ļoti smagajai agresijai un tās rīcībai pret Ukrainu pavisam noteikti būs ilgstošas un pamatīgas sekas! Pie tam ļoti izšķiroša loma būs arī Eiropas Kopējā drošības situācijai, jo būtībā tiekam ietekmēti gandrīz visi un tas šajā ziņā ir ļoti nepatīkami! Jāņem vērā, ka arī šajā situācijā viena no pašām galvenajām lietām ir tāda, ka NATO ir jārīkojas ļoti skaidri un saprotami, lai varētu nostiprināt savas alianses flangus. “Mēs pilnībā nosodām Krievijas agresīvo rīcību un Latvija jau ir strikti mudinājusi starptautisko sabiedrību veikt pašus stingrākos pasākumus, lai varētu pielikt punktu šim agresoram!” Taču arī tas viss ar to nemaz nebeidzas!

“Mēs ļoti skaidri aicinām starptautisko sabiedrību rīkoties ļoti skaidri un vienpusīgi, kā arī atbildīgi, lai varētu nodrošināt pēc iespējas, pašas smagākās ekonomiskās sanekcijas pret Krieviju un visiem pārējiem, kuri ir iesaistīti šajā brutālajā aktā!” Jāpiebilst, ka šobrīd viss norisinās jau gana ilgu laiku un noteikti jāņem vērā, ka nav zināms, kā lietas izvērtīsies tuvākajās dienās, nedēļās vai pat mēnešos, jo noteikti ir gaidāmi vēl daudz pagriezienu punkti, pie tam visa situācija Eiropā ir kļuvusi ļoti saspīlēta, nemaz nerunājot par to, kas notiek visā plašajā pasaulē.

Jau šobrīd ir vairāk nekā acīmredzams, cik ļoti putinam ir vienalga par saviem izgājieniem! Tieši viņam nerūp nedz karavīri, nedz civilie iedzīotāji, ne īpašumi, mājas, zemes, pat baznīcas un svētas vietas, jo tas viss brutāli tiek iznīcināts, ja pagadās pa ceļam! Pie tam, jau pēc iepriekšējās informācijas ļoti skaidri bija redzams, cik ļoti barbarisks ir viss šis uzbrukums, tomēr tas nebūt pat nav viss!

Patreiz gan pats aktuālākais jautājums ir par to, cik ilgi tas vispār vēl turpināsies, jo patreiz pasaule izjūt ļoti milzīgu spriedzi un neviens pat tā īsti arī nezina, cik tas ilgi vispār turpināsies! Lai gan ņemot vērā vairāku pasaules līderu domas, tiekot izteikts, ka tas varētu turpināties pat gadu, ja ne vēl ilgāk! Šobrīd gan varam tikai cerēt uz to labāko un lūgties, lai šī traģiskā situācija pēc iespējas ātrāk izbeigtos.

You may also like...