Vecā kundze pie sevis dzīvoklī nevienu neielaida 10 gadus, tad ieradās policija…

Cik daudzi no mums rūpējās par saviem kaimiņiem? Laikam ejot, mēs arvien mazāk pievēršam uzmanību ne tikai saviem kaimiņiem un draugiem, bet arī visai savai ģimenei. Šis stāsts ir par kādu vecu kundzi, par kuru šajā mājā bija dzirdējis vien retais.

Izrādījās, ka kundze tik tiešām dzīvo kādā no dzīvokļiem, taču neviens kaimiņš veco kundzi nebija manījis. Viss sākās ar to, ka kaimiņos dzīvojošā sieviete vārdā Lūsija, bija uztraukusies par savu kaimiņieni, kuru tā arī nekad nebija redzējusi.

Lūsija vairākas reizes klauvēja pie vecās kundzes durvīm, taču neviens neatvēra un pat neatbildēja.

Lūsija nodomāja, ka vecajai kundzei ir problēmas ar veselību, vai vēl nopietnāk – psihi. Viņa nodomāja, ka vecai kundzei pavisam noteikti ir vajadzīga palīdzība. Tieši tad Lūsija izdomāja plānu, kā beidzot satikt veco kundzi.

Lūsija ilgi un dikti pētīja kaimiņienes durvis, līdz vienu dienu Lūsija pamanīja, ka vecā kundze pamat savu dzīvokli. Viņas sāka runāt un Lūsija pamanīja, ka vecajai kundzei tik tiešām vajadzīga palīdzība.

Drīz vien viņa centās iegūt vecās dāmas uzticību, tas nebūt nevija vienkārši, tomēr Lūsijai tas izdevās. Drīz pēc tam viņai bija iespēja aplūkot vecās kundzes dzīvokli, tieši šajā brīdī viņa saprata, cik patiesībā slikti dzīvo vecā kundze. Lūk kā izteicās pati Lūsija : “Es iegāju viņas dzīvoklī, taču šeit viss bija izvandīts, smirdīgs un visur apkārt bija sēnīte, es nesaprotu, kā viņa šeit vispār var gulēt.”

18225

Lūsija uzzināja, ka vecā kundze nebija mazgājusies veselus 13 gadus. Viņai dzīvoklī nebija nevienas mēbeles, ledusskapī bija veca pārtika, visas viņas drēbes bija vai nu saplēstas vai netīras. Viņai nebija neviens, kas varētu palīdzētu. Lūsija stāsta : “Tas bija vienkārši šausmīgi, es nedomāju, ka šī vecā kundze dzīvo tik slikti, tomēr izrādījās, ka viņa dzīvoja vēl skarbākos apstākļos nekā biju iztēlojusies.”

Lūsija apsolīja vecajai kundzei, ka darīs visu iespējamo, lai viņas dzīvi padarītu labāku. Lūsija ņēma talkā savu meitu un iesākumā iztīrīja visu dzīvokli, tad aizvāca visus atkritumus un saplēstās mēbeles. Tas kopumā viņām prasīja veselas divas nedēļas, bet viņām tas izdevās. Pēc tam Lūsija uzaicināja ciemos veco kundzi, lai tā varētu ieiet dušā un kārtīgi nomazgāties.  Taču pats interesantākais tikai sākās!

18227

Lūsija par piedzīvoto dalījās Facebook un ticiet vai nē, bet pateicoties Lūsijas ievietotajam stāstam, vairāki cilvēki vēlējās satikt Lūsiju un veco kundzi, lai viņai varētu sniegt palīdzību. Jau nākamajā dienā vecā kundze bija dabūjusi jaunu gultu, jaunu ledusskapi, pārtiku un kaudzi ar apģērbu.

18228

Sievietei tika uzdāvināta arī jauna gultas veļa, aizkari un daudz kas cits. Taču pats galvenais, tas viss bija iespējams tikai pateicoties Lūsijai un viņai lielajai interesei par kaimiņos dzīvojošo sievieti, kas tā arī nekad neiznāca ārā no sava dzīvokļa. Tagad Lūsija ar veco kundzi ir ļoti labas draudzenes un Lūsija joprojām palīdz vecajai kundzei, kā vien spēj, kaut pasaulē būtu vairāk šādu cilvēku!

You may also like...