Vēl nebijis skandāls ar Meganu Mārklu. Puse Anglijas ir šausmās par to, ko viņa ir izdarījusi

Katru dienu var dzirdēt dažādus notikumus saistībā ar Meganu Mārklu, un pats skumīgākais ir tas, ka viņa iekļūst ļoti daudzās “nepatikšanās”, jo savā ziņā izceļas un iespējams izmanto savu lielo tēlu. Pašlaik viss sācies ar to, ka pašas Meganas Mārklas māsa viņu ir nosaukusi par milzīgu meli.

Tas viss noticis komentējot un izsakoties par Meganas Hercogienes runu, kas notika Fidži. Meganas māsa ir 53 gadus veca Samanta Grānta, kas joprojām uzbrūk savai māsai par tik ļoti neseno runu, kas norisinājās Fidži universitātē.

Māsa savā Twitter kontā paziņojusi, ka Megana joprojām melo un dara visu iespējamo, lai mānītu savus atbalstītājus un viņu acīs tikai izskatītos labāk, kas nav normāli, jo tam visam ir milzīgas sekas, informējusi “Hello”

Iesākumā viss tracis sācies ar to, ka Megana visiem šiem studentiem ir ļoti pārgalvīgi stāstījusi, cik ļoti svarīgi ir iegūt šo augstāko izglītību, kā arī pieminējusi to, ka pati ļoti lepojas ar sevi, jo viņai tas viss ir izdevies bez maksas. Taču pagaidiet, pat trakākais tikai seko…

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

You may also like...