Viņa Domāja, Ka Ir Stāvoklī, Taču Aizejot Pie Ārsta Viss Izrādījās Savādāk!

Olīvija Kija bija tikai 18 gadus jauna meitene, tieši tāda pati, kā visas parējās, viņa daudz sportoja, iepirkās ar savām draudzenēm un daudz laika pavadīja mācoties, itkā nekas neparasts. Tomēr vienu dienu meiteni nācās aizvest uz slimnīcu ar ātro palīdzību, jo viņa sāka bļaut par to cik ļoti viņai sāka sāpēt apakšējā vēdera daļa, dzirdot meitenes vārdus, ārsti uzreiz bija pārliecināti, ka jaunā meitene ir stāvoklī.

111111

Kā var redzēt attēlā, pirmā doma noteikti būs, ka meitene ir stāvoklī, taču tā nav, jo ārsta slēdziens izrādījās vairāk nekā šokējošs. Izrādījās, ka meitenei kreisajā olnīcā bija bija audzējs, kurš bija ieskauts milzīgā ciskā, kas tad arī no ārpuses cilvēkiem lika domāt, ka meitene ir stāvoklī.

9337113104283179127211203-785274

Olīvija (pa labi) savu pārsteidzošu stāstu izklāstīja laikrakstam The Sun : “Es neesmu lielas miesasbūves meitene, varētu pat teikt, ka esmu ļoti smalka, tieši tāpēc visi noteikti domāja, ka esmu stāvoklī.” Meitenei tika veiktas vairākas analīzes, lai noteiktu, ka meitenei nav iekaisis apendicīts.

Šķir nākamo lapu un lasi šokējošo stāsta turpinājumu!

You may also like...