“Viņš ir pelnījis nāvessodu!” Vietējie atklāj drausmu lietas par dzērājšoferi, kura dēļ mira nepilngadīgā meitene

Aptuveni divus kilometrus betonētais ceļš, kas ved uz ugundzēsības dīķi, kur vietejie parasti dodas atpūtā, bet daži apmeklē šo vietu, lai nomazgātu mašīnu. Sestdien vēlā pēcpusdienā šajā posmā notika ļoti smaga avārija, kurā cita četras personas, viena no viņām gāja bojā. 31 gadus vecais vīrietis lielā ātrumā bija traucies ar savu BMW un vienā no līkumiem nesavaldīja mašīnu un ieliedoja grāvī, pēc tam kokā, ziņot TV3 raidījums Degpunktā.

Par konkrēto negadījumu Karostā dzīvojošie vietējie uzzināja jau pēc 10 minūtēm, jo tāluma jau dzirdēja sirēnu skaņas. Cilvēki devās tuvāk notikuam vietai un redzētais licis sastingt. Pie samīcītā BMW jau darbojās glābēji, kamēr mediķi palīdzeja smagāk cietušajiem.

1989. Gadā dzimušais vadītājs un vēl divas nepilngadīgas meitenes, kuras brauciena laikā sēdēja automašīnas aizmugurē, guva ļoti smagas traumas un nonāca slimnīcā. Taču 15 gadus vecā meitene, kas sēdēja blakus šoferim gāja bojā notikuma vietā. Ārsti viņai nespēja palīdzēt.

Vietējie jau raidījumam norādīja, ka konkretais vadītājs iepriekš iepinies pamatīgās problēmās. 2017. gadā viņš zaudēja dēlu Ivanu, kurš pazuda mežā. Kāds cits saka “Viņš ir pelnījis nāves sodu, jo atņēma nevainīgai meitenei dzīvi. Tas viņam būtu pats piemērotākais sods. Tagad apglabāja jaunu meiteni, tās ir drausmas.”

Pašlaik ir zināms, ka pret šoferi ir uzsākts krimināllproces pēc diviem pantiem. Viens par automašīnas vadīšanu bez tiesābām un otrs par braukšanu dzērumā, kā rezultātā cietušajiem nodarīgi smagi miesas bojājumi vai iestājusies nāve.

Lasi vēl : Vangas diženi slavenie pareģojumi, kuriem drīzumā ir jāpiepildās

Avots

You may also like...