Viņš Nopirka Lietotu Mašīnu Un Veica Tai Nelielus Uzlabojumus – Labojot Durvis – Viņš Atrada Paslēptu Paciņu – Lūk, Kas Tajā Bija Iekšā!

Katrs no mums sapņo kādu dienu laimēt milzīgā loterijā. Mēs bieži vien dzirdam stāstus, ka kāds nejauši izrok kādu laimes gabalu savā pagalmā. Ir dzirdēti stāsti, kur cilvēki atrod slepenas durvis savās mājās, kas noved pie neticamiem dārgumiem.Tie ir stāsti, kas uzreiz dzirksteles skaudību un skaudību katrā no mums. Es atceros, kad es pirmo reizi sāka braukšanas, viens no maniem draugiem iegādājās savu automašīnu no policijas izsolē. Mēs uzreiz celta automašīna atkal cerot, ka tas bija narkotiku stīgas auto un mēs varētu atrast kalni naudas paslēptas rezerves riepu nodalījumā.

Šie stāsti lielākoties liek mums uzdzirkstīt skaudību, jo kurš gan negribētu tā vienkārši kļūt bagāts, izcelt lielo zelta stieni savā pagalmā?Kāds vīrs bija iegādājies mašīnu no policijas konfiscētajiem auto uz lielceļa, izsolē nosolījis mašīnu, vīrietis pamanījis, ka strīķējas, viens no aizmugurējiem logiem, tāpēc nolēmis to sataisīt.

1

Kad aizmugurējais logs atteica darboties, vīrietis paņēma instrumentu kasti un sāka rīkoties.

2

Viņam izdevās vienkārši noņemt durvju paneli un kas tas tika izdarīts, viņu acu priekšā bija itkā nekas neierasts.

3

Noņemot plastikāta plēvi, kas pārsedza durvju iekšpusi, uzreiz acīs iekrita kāds melns maiss, kurš acīmredzami bija galvenais izraisītājs, kāpēc ķērās logu attaisīšana un aizvēršana.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu!

You may also like...