Zobārsti Nevēlas, Lai Tu Zinātu Šo Recepti! Šis Maisījums Likvidēs Zobu Aplikumu, Bez Došanās Pie Higiēnista!

Izmantojot šo paņēmienu, Tev vairs nebūs jāuztraucas par zobu aplikumu – tas viss pazudīs pāris minūšu laikā. Noslēpums slēpjas liepziedu novārījumā. Tā ir tautas recepte, kura nekaitē zobu emaljai, tā tikai mīkstina aplikumu un pat zobakmeni un tīra zobus. Pateicoties šim novārījumam, tiek dezinficēts arī mutes dobums, kas novērš turpmāku zobakmens rašanos.

Liepziedu novārijums:

Sastāvdaļas:

1. 4 ēdamkarotes liepziedi

2. 4 ēdamkarotes sausu saulespuķu ziedu bez sēklām

3. 1l ūdens

Pagatavošana:

Siltā ūdenī ieberiet liepziedus un sasmalcinātus saulespuķu ziedus. Uzvāriet, tad ļaujiet tam atdzist, un nokāsiet to. Izmazgājiet zobus ar parastu zobu pastu, un tad izskalojiet ar atdzisušu liepziedu novārījumu.

Ar šo novārijumu mute ir jāskalo no rītiem un vakariem, un jau pēc nedēļas būs redzams, ka aplikums ir pilnībā izzudis.

Saulespuķu ziedi ne vienmēr ir viegli pieejami, bet tos var viegli aizvietot ar ozola mizu, ko ir iespējams dabūt aptiekā. Liepziedu novārījums ir ieteicams arī tiem, kuri pārcieš nepatīkamas protezēšanas procedūras. Šis līdzeklis pasargā no dažādiem iekaisumiem.

Tīruma kosas novārījums – Šis novārījums būs pats labākais un ātrākais iedarbīgais līdzeklis, kurš pāris minūšu laikā likvidēs zobu aplikumu!

Šis novārījums ir lielisks pretiekaisumu līdzeklis. Ja zobakmens ir ikdienišķa parādība, tad noteikti ir jāpamēģina šis novārījums. Turklāt, papildus tam, tīruma kosa uzlabo asinsriti. Zobu aplikuma tīrīšana, patiesībā, nav nemaz tik grūta, vai ne? Protams, zobārsta un higiēnista apmeklējumi tik un tā ir ieteicami, bet pārējā laikā uzturēt savu mutes dobumu tīru arī ir ļoti vēlami!

Šķir nākamo lapu, lai uzzinātu šī novārījuma recepti un tā lietošanas instrukciju! 

You may also like...