10 biedējoši un mistiski foto

Desmit mistiskas un biedējošas fotogrāfijas ar maziem aprakstiem zem tām. Kuras nu ticamākas ,kuras  mazāk, bet šie visi stāsti ar bildēm atrodami plaši internetā tāpēc ja vēlaties plašāku informāciju par katru no tās, rakstam komentāros 🙂

10-biedejosi-un-1

Ar novērošanas kamerām tika piefiksēta kāda sieviete, kura galvu burtiski atlauza atpakaļ. Vai tas ir kāds kameras gļuks, vai šī sieviete nemaz nav sieviete? Šo faktu mēs laikam neuzzināsim.

10-biedejosi-un-2

Šī bildi esot uzņēmis nejauš garāmgājējs pēc meiteņu lūguma, tād nobildēt. Kad meitenes tuvāk apskatījās bildi, viņas saskatīja šo briesmīgo pusseju, pēc ilgām pārdomām viņas domāja, ka kāds vienkārši pieskrējis bildēšanas brīdī, tomēr kā apgalvo, visas trīs meitenes, neviena tur nebija…

10-biedejosi-un-3
Labajā augšējā stūrī diezgan populārais mistiskais tēls – slendermens, bet šī bilde visticamāk ir vienkārši fotošops.

10-biedejosi-un-4Ar Google Maps palīdzību 2012. gadā netīšām tika atrasts klauns no filmas “It” Vai tas tiešām ir šis klauns, vai tas ir kāds maniaks ar klauna masku, kas slēpjas ? Kas to lai zina…

10-biedejosi-un-5
Šī ir pamesta māja ,kurā 1955. gadā tika veiktas 59 slepkavības. Lielāko daļu mājas sienu klāj asinis.

10-biedejosi-un-6
Šī bilde tika fotogrāfēta 1960. gados. Vienkārši tāpēc, ka mazā meitenīte bija jauki nopozējusi, bet kad fotogrāfs paskatījās kamerā vai bilde ir izdevusies, viņš baseina atspulgā ieraudzīja vēl kādu bērnu ,kaut gan meitenītei blakus neviens nestāvēja.

10-biedejosi-un-7
Tīrot jauno māju ,kurā tikko ievācās kāda ģimene viņi  pagrabā atrada kameru. Ejot atpakaļ augšā viņi ieraudzīja meiteni kas rāpoja lejā pa kāpnēm. Kāds no ģimenes locekļiem esot paspējis nobildēt šo radījumu, bet tālākais, kas noticis ar viņiem nav zināms. Par šo stāstus internetā klīst veselas leģendas.

10-biedejosi-un-8
Pēc lielas vētras ģimene izgāja ārā ,lai pārbaudītu vai kādas mantas nav sabojātas. Iznākot ārā viņi izdzirdēja bļaujot mazu meitenīti un uzreiz skrēja uz kliedzienu pusi. Kad viņi atskrēja, viņi ieraudzīja ,ka šis ķermenis bija izpeldējis no zemes dēļ milzīgā lietus.Kurš tas bija ? Kā viņš nomira ? Kā mājā viņi visu šo laiku bija dzīvojuši ?

10-biedejosi-un-9

Kādās svētku pusdienās ģimene apsēdās pie pusdienu galda. Viņi domāja ,ka tā būtu lieliska ideja uztaisīt ģimenes foto. Tieši tad ,kad kamera fotogrāfēja no bēniņiem izkrita kādas meitenes līķis. Šis stāsts un fotogrāfija neesot izdomāta, kuru ir apstiprinājuši vairāki eksperti, taču bilde šķiet vistīrākais fotošops, kā liekas jums ?

10-biedejosi-un-10

Kāds fotogrāfs uzņemot foto netīšām uzņēma –  kā kāds vīrs taisa pašnāvību lecot no tilta.

You may also like...