Iemesli, Kāpēc Veiksmīgi Cilvēki Izvēlas Valkāt Vienas Un Tās Pašas Drēbes Katru Dienu

Šodiena, modes pārņemtajā, pasaulē, jūs varētu būt pārsteigti uzzinot, ka daži cilvēki izvēlas valkāt vienu un to pašu katru dienu.

To sauc par “kapsulas garderobi” un, ja ieskatīsieties, pamanīsiet, ka šādu trendu piekopj pasaules veiksmīgākie un slavenākie cilvēki.

Precīzāk, jūs, noteikti, esat pamanījuši, ka Facebook lielais boss Marks Zukerbergs ir atpazīstams pēc viņa pelēkā t-krekliņa. Apple dibinātājs, Stīvs Jobs, bija slavens ar saviem aukstās apkakles džemperiem.

Kāpēc atbalstīt šādu, dīvainu, modes stilu? Ir nosaukti daži iemesli, lai to izskaidrotu.

Mazāk lēmumu

1

Cilvēkiem kuri ikdienā pieņem daudzus, svarīgus, lēmumus, izņemt pat vienu šādu lēmumu, ko vilkt mugurā, var dot iespēju un enerģiju pieņemt citus, labus lēmumus.

ASV prezidents, Baraks Obama, ir teicis:

“Jūs redzat, ka valkāju tikai pelēkus vai zilus uzvalkus. Es cenšos samazināt lēmumus. Es nevēlos tērēt laiku uztraucoties par to ko es ēdu un ko velku mugurā. Man pietiek ar pārējiem, svarīgajiem, lēmumiem.”

Marks Zukerbergs ir teicis:

“Es cenšos attīrīt savu dzīvi, lai man būtu jāpieņem mazāk lēmumu par lietām, kas nav saistītas ar manu darbību kopienā.”

Mazāk izniekota laika.

Ticiet vai ne, bet samazinot apģērbu iespējamās kombinācijas var ietaupīt jums daudz laika.

Džošua Beikers, “Kļūt par minimālistu” raksta autors, ir teicis:

“ir pagājuši, gandrīz, pieci gadi, kopš es sāku eksperimentēt ar projektu 333, izaicinājums, kas liek trīs mēnešu laikā valkāt tikai 33 apģērba gabalus. Projekts ir vienkāršs, dzīvi mainošs un ļoti vērtīgs. Es, ļoti ātri, aptvēru lielāko dāvanu no šī projekta – laiku. No rīta apģērbties kļuva ļoti viegli, ātri un efektīvi.”

Mazāk stresa

2

Jau četrus gadus, Saatchi & Saachi mākslas dizainere Matilde Kahla ir valkājusi to pašu baltā krekla un melno bikšu kombināciju. Viņa skaidro:

“es to daru, jo sapratu cik daudz laika un enerģijas varētu ietaupīt savā ikdienā, ja izņemtu apģērba izvēles elementu.”

Mazāk patērētas enerģijas.

Intervijā žurnālam New York Times, slavenais, Holivudas režisors Kristofers Nolans ir teicis: “Katru dienu izvēlēties jaunu apģērbu ir lieka enerģijas izšķēršana.”

Tagad viņš valkā tikai tumšas, šauras žaketes un melnas bikses.

Sakārtotības sajūta.

Denaija Barahona no Dalasas Teksasā, nolēma pieņemt kapsulas garderobi un tā uz viņu atstāja patiesi dziļu iespaidu.

“Pirms kapsulas garderobes mans skapis bija kā lēta restorāna ēdienkarte. Iespējas turpinājās un turpinājās, tas bija par daudz. Lielākā daļa no iespējām negāja kopā, vai neizskatījās gana labi, vai, vienkārši, man nepatika. No otras puses, mana kapsulas garderobe ir kā dārga restorāna ēdienkarte. Tikai dažas iespējas, bet es zinu ka tās visas ir lieliskas un man patiks. Es ne tikai izskatos labāk, bet arī jūtos labāk.”

Atpazīstamība.

3

Rakstniece no Ņujorkas Alise Gregorija, no otras puses, uzskata, ka “uniformas” valkāšana var palielināt atpazīstamību. Tas ir vienkāršs un lēts veids kā justies slavenam.

Mazāki izdevumi

Kādā brīdī mēs visi pērkam apģērbu un apavus kurus uzvilksim ļoti reti.

Bekers turpināja:

“Dzīvojot ar kapsulas garderobi vai adoptējot atpazīstamu “uniformu” atņem daļu līdzekļu no izmēģinājuma pirkumu budžeta, nemaz neskaitot laiku ko pavadām iepērkoties un pēc tam atgriežot preces atpakaļ uz veikaliem.”

Vairāk miera.

4

Refinery29 blogā, aktrise Drū Berimora ir rakstījusi par savām mīlas – naida attiecībām ar apģērbu pirms pieņemot kapsulas garderobi.

“Iesākumā, man ir gandrīz 40 gadi, valkāt apģērbu kā divdesmit gadīgai, vairs, neliekas pareizi. Un, pēc divu bērnu dzimšanas, arī apģērbs no maniem trīsdesmitajiem man vairs, īsti, neder. Esmu apģērbu krustcelēs, tas, reizēm, var būt ļoti sāpīgi.”

Pateicoties tam ka viņas garderobe ir samazināta, viņa saka, ka viņas apģērbs ir saprātīgs un priecīgs, kamēr viņa pati ir daudz mierīgāka.

You may also like...