Jums Nav Ne Mazākās Nojausmas, Kāda Būtne Ir Izveidojusies Šajā Pudelē

Jūs varētu teikt, ka dzīvē esat redzējis paranormālas lietas? Līdz ieraudzīsiet šo noslēpumaino parādību, jūs iespējams domāsiet savādāk.

Kāds no interneta lietotājiem dalījās pieredzē ar savu mistisko atgadījumu, kuru joprojām nav sapratis. Viņš krāmējoties virtuvē atradis kādu vecu pudeli ar etiķi, vēlējies to izmantot, taču tad pamanījis, ka tās centrā ir kāda dīvaina masa. Lai pārliecinātos, par to, kas tur iekšā, puisis nolicis pudeli uz galda un vienkārši nav spējis izskaidrot, kas tas ir.

Puisis izlēma izliet daļēji esošo etiķi, lai palūkotos, kas notiks tālāk. Pats interesantākais, tikai sākās – dīvainā masa pudelē sāka izplesties un palikt lielāka.

1

Pēc pirmā uzmetiena, izskatās, ka pudelē ir iemiesojies kāds citplanētu pārstāvis

2

Bet patiesība, ko puisis uzzināja ir daudz šokējošāka.

3

Puisis šo pudeli nolika tumšā un siltā vietā, lai skatītos, kas notiks tālāk.

4

Pa lielam puisis skaidro, ka milzīgais gabals izveidojies, ja etiķa fermenti savienojas ar masas celulozi un etiķskābes baktērijām.

6

Tas vairāk atgādina veikalā nopirktu pastarizētu etiķi, kas iespējams var saturēt – ne raudzētu cukuru un alkoholu

6

Masa parasti veidojas neregulāri. Parasti, ja notiek šādas sajaukšanās reakcijas, tad šie veidojumi parādās kunkuļu veidā, nevis šādu milzīgu gabalu, kas pierāvies klāt pie pudeles vidus.

7

Šī būtne, šajā traukā sēž noteikti jau labu laiku…

8

No pirmā acu uzmetiena varētu noprast, ka tā ir citplanētu radība, kas iemiesojusies pudelē, taču jāsaka paldies ķīmijai un beigu rezultātā tika secināts, ka šī izveidojusies lieta nemaz nav kaitīga, taču skatoties uz ko tādu, pavisam noteikti vairs negribas ēst.

You may also like...