Kas Notika Kad Šis Puisis Ielauzās Pamestajā Ēkā Ir Šausminoši… Ak Dievs

Vai esat kādreiz redzējuši pamestu ēku un nodomājuši, ka tur iekšā varētu būt kaut kas satriecošs? Man tā gadās visu laiku. Uzņemoties risku un ejot tur kur tev nav jābūt sniedz lielu adrenalīna devu. Es, protams, nevienu nemudinu ielauzties šādās vietās.

Esmu pieaudzis un atbildīgs cilvēks…. lielākoties. Satraukums par nezināmo ir tas, kas bieži pamudina cilvēkus doties izpētīt šādas vietas.

Varbūt jūs redzēsiet spoku vai atradīsiet aizmirstu seifu. Šīs lietas nekad neatkārtojas divreiz. Jums, patiešām, nav ne jausmas, ko atradīsiet un atklāsiet. Šīs pašas emocijas vadīja Denu Bellu, kad viņš izlēma izpētīt pamestu dzīvojamo kompleksu. Viss sākās kā vienkāršs izpētes video, bet jau dažu mirkļu laikā kļuva par ko dzīvībai bīstamu. Apskatiet kā šis piedzīvojums gandrīz kļuva par viņa pēdējo.

1

Viņš sāka ceļu mazā alejā starp mājām. Izskatās kā kadrs no šausmu filmas.

2

Dens bija staigājis garām šīm pamestajām mājam jau vairākas nedēļas un nevarēja tās dabūt ārā no prāta.

3

Dens bija atradis asinis un dzīvnieku atliekas citā, īsākā, vizītē. Viņš arī bija redzējis sātaniskus simbolus dažās īpašuma vietās. Bet kā jau visiem labiem pētniekiem, tas tikai uzkurināja viņa ziņkāri.

4

Viņš uzkāpa pa kāpnēm, lai nokļūtu otrajā stāvā. Tur viņš atrada visu, ko jūs varētu sagaidīt šādā vietā.

5

Pa visu istabu labirintu bija izmētāti atkritumi. No visām sienām lobījās krāsa, bet dažas sienas vairs pat nebija savās vietās. Katrs solis bija risks, ka grīda varētu neizturēt viņa svaru.

6

Iedzīvotāju pastkastīšu atliekas. Šī vieta bija pilnība nolaista, kopš to vairs neizmantoja.

7

Krītoši būvgruži bija liela problēma staigājot pa šejieni. Viss ir tik vecs, ka koks vairs neturēja savu svaru.

8

Bija skaidrs, ka cilvēki šeit bija bijuši pēc ēkas pamešanas. Izskatās, ka “Tonijs” vēlējās, lai visi zina ka viņš šeit ir bijis.

9

Atrast vietu kur nolikt kāju, lai neuzkāptu naglai bija īsts izaicinājums.

10

Īpaši satraucošs brīdis bija kad Dens spēra soli un pamats zem viņa kājām, burtiski, sašūpojās. Ļoti saspringts brīdis, jau tāpat, saspringtā video. Viņš bija ļoti veiksmīgs, ka grīda tā arī neiebruka un viņu neapraka.

11

Pēc augšējo stāvu apskates, Dens nolēma doties lejā un izpētīt apakšējos stāvus. Šis bija pagrieziena punkts. To kas notika tālāk es nekad negribētu piedzīvot.

12

Dens nolēma apskatīt telpu trepju augšā. Kad viņš tur nokļuva, viņš pamanīja kaut ko kas neiederējās šajā apkārtnē.

13

Vienkāršs pārstrādājams iepirkumu maisiņš, vai ne? Izskatās, ka tas šeit atstāts pavisam nesen. Protams, ka kāds kurš atnācis jau tik tālu, izpētīs visus sīkumus.

14

Jā. Nedaudz kokaīna, kas gatavs pārdošanai. Tiklīdz es to ieraudzītu, es saprastu ka šī vairs nav pastaiga vienkāršā, pamestā mājā.

15

Apskatot maisiņa saturu Dens, pašsaprotami, saprata kur atrodas. Šī nebija vienkārši pamesta māja, bet gan narkomānu midzenis un viņš šeit stāv ar dīlera preci. Jūs jau zināt. Cilvēki ir nogalināti par mazākām lietām. Un ziniet ko? Dīleris atgriezās!

Tieši kas notika, var redzēt video, sajūtas, ko Dens izjuta uz savas ādas, bija neaprakstāmas.

Diezgan spraigi, vai ne? Viņš ir patiešām veiksminieks. Nešaubos, ja viņu atrastu, viņu būtu nogalinājuši. Māja ir pilnīgi nolaidusies. Ja noskatāties video, tad ap 5:07 atzīmi, jūs dzirdēsiet šāvienus. Man ar to pietiktu, lai savāktu mantas un laistos. Bet Denam veicās, viņš nogaidīja kad dīleris ar klientu aizies un tad, aši, devās prom. Jūs varat dzirdēt ka viņš ir satraucies un gandrīz raud, kad izkļūst ārā. Viņam ļoti paveicās.

You may also like...