Vai Redzat, Kas Peld Okeāna Vidū? Kad Sapratīsiet, Jūs Būsiet Šokā

Iedomājaties, Jūs braucat ar savu jahtu pa okeāna vidu un pamanāt kaut ko ļoti aizdomīgu, piepeldot klāt Jūs saprastu, ka šī vieta ir unikāla. Reizi dzīvē šeit noteikti ir jāizbrauc.

1

Tas noteikti nav tas, ko jūs iedomājaties, tas ir kas fantastisks!

2

Vēl mazliet tuvāk, vai saprotat, kas tas ir ?

3

Jā, tā ir pasaules pirmā oficiāli peldošā viesnīca, kas atrodas divos slāņos, virs ūdens un zem ūdens, nekur pasaulē otru tādu vietu jūs neatradīsiet!

4

Peldošā viesnīca burtiski atrodas koraļļu rifa vidū, kurš ir iekrāsojis gaiši zilā krāsā starp visu pārējo okeānu. Šis koraļļu rifs ir apmēram 164 metrus plats un dziļums šajā vietā ir pie 25 metriem.

5

Taču pati labākā daļa sākas šeit, šī viesnīca piedāvā nakšņot speciāli izveidotā istabā, kas atrodas 5 metrus zem ūdens. Vai jūs šajā telpā varētu mierīgi iemigt ?

6

Kompānija “Manta Resort” šo zemūdens viesnīcu ar trīs stāvu konceptu ir izveidojuši jau vairākus gadus atpakaļ, taču pieprasījums pēc tā ir nemainīgi liels. Jo tik tiešām, šādas vietas citviet pasaulē neredzēt. Nogulies gultā un vēro, kas notiek okeāna dzīslēs, neatrodoties pašā okeānā.

7

Tā atrodas uz tropu salas, ko sauc par “PEMBA”

8

Vai jūs vēlāties palikt pa nakti šajā apbrīnojamajā viesnīcā? Kurš gan negribētu, vai ne ? Viena diennakts šajā zemūdens viesnīcā divām personām izmaksās 1500$, šajā summā ietilpst ēdināšana, nokļūšana un viss pārējais, bet pieraksts uz šo viesnīcu ir garš, tāpēc var secināt, ka šī zemūdens viesnīca ir katra centa vērta, kā domājat jūs ?

You may also like...