Sieviete Pazaudēja Savu Maku, Bet Tas Tika Atgriezts Ar Pārsteidzošu Zīmīti

Ko jūs darītu, ja atrastu naudas maku? Mēs visi gribētu domāt, ka kad tas notiktu mēs rīkotos pareizi: atgrieztu to īpašniekam neaiztiekot tā saturu. Bet tajā pašā laikā, varbūt tomēr ne. Varbūt mēs to vienkārši atstātu ar domu, ka kāds cits to pacels. Varbūt pat izņemtu naudu pirms anonīmi nodotu to policijai. Vai pat, vienkārši izmestu to miskastē, jo, galu galā, neviens jau neuzzinās. Vai ne?

Šis, desmit gadīgais, zēns atrada maku un neskatoties uz savu vecumu, precīzi zināja, kas ar to jādara. Apskatiet šo sirsnīgo zīmīti – šādi stāsti mūs visus iedvesmo būt nedaudz labākiem.

Untitled

Dārgā Slounas kundze!

Mani sauc Nasims Lorencs un man ir desmit gadi. Es atradu jūsu maku uz zemes pie Super Motokrosa pasākuma Ouklendā. Es zinu kā tas ir kaut ko pazaudēt, tāpēc vēlējos būt drošs, ka savu maku atgūsiet. Cerams, ka esmu licis jums pasmaidīt un priecājaties atgūt savu naudu un dokumentus. Es priecājos, ka to atradu es nevis kāds slikts cilvēks, kas jūs apzagtu. Jūs izskatāties pēc ļoti jauka cilvēka, kas dara labas lietas priekš citiem, tāpēc vēlējos izdarīt ko labu jums. Un es zinu, ka tā darīt ir pareizi. (Vai nav aizkustinoši?)

Ar cieņu Nasims!

You may also like...