Šim Puisim Biksēs Uzsprāga Jaunais iPhone

Līdz šim Philipam ir bijis, gan Iphone6 ,gan Iphone 6 Plus, bet nu ir pienācis tas brīdis, kad Philips vairs nekad mūžā nepirks sev nevienu no Apple produktiem. Tas viss sākās 11. oktobrī, kad Philips nesen bija iegādājies pavisam jaunu Iphone 6s modeli

Tas bija pilnīgi jauns, apgalvoja Philips, taču kāda ceļojuma laikā Arizonā tas viņu

Bikšu kabatā vienkārši esot palicis ļoti karsts un sprādzis, tādējādi radot otrās pakāpes apdegumus uz viņa kājas.

1

Tiklīdz Philips bija telefonu dabūjis ārā no kabatas ar minimāliem pirkstu apdegumiem, Iphone6s nācies dzēst, jo tas esot sācis pamatīgi kūpēt izraisot liesmas.

Visticamāk tas noticis dēļ karstās temperatūras gaisā, bet neviens telefons nevar sprāgt pat pie +60 grādiem pēc celsija, apgalvo Philips, šis gadījums ir ļoti mistisks, pēc izmeklēšanas protams atklāja to, ka pie visa ir vainīga baterija, bet kāpēc tā sprāgusi un izraisījusi liesmas nevienam nav skaidrs.

2

Kā jau jūs augšējā bildē varat redzēt, Iphone6s diezgan pamatīgi ir apskādējis Philipa ādu. Apdegusī āda ir 11,5 x 10,5 cm liela, kas gaiši  un skaidri parāda, ka tās izraisītājs ir šis viedtālrunis.

Philips vien piebilst to, ka vairāk nekad savā mūžā nelietos Apple produktus, jo viņš jau agrāk dzīvē bija saskāries, ar to ka viņa meitai lādējoties Iphone 5s bija nokūpējusi baterija, kas par laimi nebija izraisījusi ugunsgrēku.

iphone-6s-space-gray1

Tas ir diezgan pārsteidzoši, jo Apple Iphone 6s uzsprāga nezināmu iemeslu pēc. Tas skaidri pierāda, ka šim telefonam ir vājas noturības rāmis, kas nevar izturēt pārmērīga karstuma vai spiediena apstākļos, Kārtējās galvassāpes Apple pārstāvniecībai, jo šis nav pirmais un noteikti ne pēdējais gadījums!

Interesantākais, ka Apple pēc raksta publicēšanas, pieprasījusi to izdzēst!

You may also like...