Tas, Ko Viņi Atrada Šajā Nodegušajā Autobusā Uzdzīs Drebuļus

Autobusā pilnīgi viss bija nodedzis, izņemot vienu lietu, tieši šī lieta iespējams uzdzīs drebuļus, patīkamus drebuļus…

Dziesmu grupa – “Lady Antebellum”, piedzīvoja šausminošu nelaimi. Viņu ekskursijas autobuss aizdegās esot tam uz šosejas, tā kā nodzēst to nebija iespējams pašu spēkiem, nācās gaidīt ugunsdzēsējus. Kamēr ieradās ugunsdzēsēji, autobusa iekšpuse pilnībā bija izdegusi.

Viņu soliste, “Paldies Dievam par to, ka mums ir viss kārtībā un paldies visiem tiem, kas palīdzēja nodzēst uguni, lai visi pārējie būtu drošībā”,  teica Hilarija.

1

Paldies Dievam, neviens netika ievainots. Dziedātāja Hilarija, kopā ar savu vīru un ceļojumu menedžeri tik tiešām priecājās par to, ka neviens nebija cietis.

2
“Goda vārds Jūs neticēsiet”, teica Hilarija un pievienoja rakstu savā Facebook profilā :

Lady-Antebellum6
“Es tikko saņēmu šo attēlu, kurš bija nofotogrāfēts tieši pēc liesmu noslāpēšanas. Šodien, kad sākās ugunsgrēks, man līdzi bija ļoti maz savu personisko lietu.  Pirms sākās ugunsgrēks, es biju iemigusi, tikai tad mani pamodināja mans vīrs, mēs protams uzreiz izlecām ārā no autobusa. Es nemeloju, pilnīgi viss, kas bija autobusā bija nodedzis, vienkārši viss. Autobusā manas personīgās mantas bija tikai man soma, kurā iekšā bija daži papīri un Bībele. Visa soma un visi papīri bija sadeguši, uzminiet, kura lieta nebija sadegusi? Tā bija bībele, bībeles vāku segumi bija nodedzināti, taču neviena lapa bībelē, tiešām neviena nebija skarta ar uguns liesmu. Dievs Vārds vienmēr pastāvēs un būs par Jums, pasargās Jūs, dos savu mīlestību pret Jums un nekad neaptumšos Jūs. Mana ticība uz visiem laikiem ir padziļināta, jo šodien es tiešām par to pārliecinājos”, stāsta Hilarija

Lady-Antebellum5

Šī ir tik pārsteidzoša liecība. Daudzi uzskatīja, ka Hilarijas teiktais ir meli, taču paši ugunsdzēsēji bija šokā, jo tieši viņi atrada vienīgo lietu, kas nebija sadegusi šajā autobusā – tā bija bībele. Kā teica ugunsdzēsēji : “Bībele – Dieva svētais vārds – tas tika atrasts starp pelniem neskarts”.  “Dieva mīlestība un Viņa Vārds ir spēcīgāks pret liesmām un iznīcināšanu. Tas ir solījums, ko var turēt!” Vai šis gadījums tik tiešām nav pārsteidzošs?

You may also like...