Vai Redzat Tās Durvis Uz Zemes? Pagaidiet, Līdz Redzēsiet, Kas Slēpjas Tur Lejā!

Šīs mazās durtiņas kādam var šķist nenozīmīgas, taču, kas slēpjas zem šīm durtiņām ir kas pārsteidzošs. Šīs durvis slēpj kaut, ko ļoti nozīmīgu, iespējams pat iespēju izdzīvot dažādās apokalipsēs. Šis būs vien no tiem variantiem, kuros paglābties dažādu briesmu gadījumos, pavisam noteikti rodas nojauta, par ko varētu būs stāsts vai ne ?

Uzņēmums “Atlas Survival” ir izveidojuši speciālu pazemes patversmi, tiem, kas vēl iegūt drošību, dažādu briesmu gadījumos. Šīs pazemes var izbūvēt tik mazas vai lielas, cik paši vēlaties. Tikai pārliecināties, ka paspējat iegūt vienu, pirms pasaules gala, ko apgalvo paši ražotāji, interesanti vai ne ?

1

Lūk šādas ir virszemes durvis, kas tālāk noved pie kā ļoti īpaša.

2

Tāda izskatās viens no pazemes tuneļiem, pirms tos ierok zemē. Šādus tuneļus, var savienot ļoti lielā spektrā.

3

Jūs varat pielāgot savu patvērumu, tieši tādu, kādu pats vēlaties, kombinācijas, kādās salikt šo patvērumu ir ļoti plašas, viss atkarīgs no maka biezuma.

4

Patversmes tiek ieraktas zemē, tik dziļi, cik vēlas to pircējs, parasti tie tiek likti aptuveni 20-30 metru dziļumam, iespaidīgi vai ne ?

5

Patversmes ieeja parasti sākas ar dubļu “karantīnas” zonu, kur tiek atstātas visas netīrās drēbes un apavi, pirms tiek ieiets galvenajās telpās.

6

Šis konkrētais pāris pasūtījis šo bunkura patversmi 20 metrus zem zemes. Un protams elektrību šeit ražo ģeneratori.

7

Jūsu patvērumam nav jābūt pielāgotam blakus Jūsu mājai vai kādai citai ēkai, to droši var uzstādīt jebkurā vietā, uz savas zemes, protams!

8

Kāpēc gan apokalipses laikā neuzspēlēt kādu video spēli uz sava lcd televizora ?

9

Šī ir viena no guļamistabām, kopā šajā bunkurā/patversmē, guļamistabas ir divas drošības gadījumiem(ja nu kāds ir ievainots ? )

10

Katram gadījumam ir padomāts arī par bērniem, šajā istabā ir atvēlētas četras guļvietas, bērni ir tikai divi. Divas vietas atstātas rezervei, kādam no ģimenes locekļiem.

11

Šeit ir pilnībā aprīkota vannas istaba, kas sevī ietver veļas telpu, dušu un tualeti. Šeit ir izveidots speciāls ūdens attīrīšanas un cirkulācijas sūknis, kas ūdeni attīra un to var izmantot vairākkārtīgi.

12

Cits skatu punkts no mazās vannasistabas.

13

Uz sienām ir izlīmētas dažādas brīdinājuma zīmes, kas liecina par to, ka šī vieta ir itkā bīstama.

14

Jūs varat pielāgot šos bunkurus kā vien paši vēlaties.

15

Kas vēl jums būtu vajadzīgs, ja visa pasaule degtu tieši jums virs galvas ?

16

Šeit ir redzams uzlādējamās bateriju bankas, kas glabājas grīdās, kas ir domāts rezerves variantam, viņus var darbināt, gan ģenerators gan saules paneļi uz zemes virsmas, ja tie netiek iznīcināti.

17

Otra guļamistaba, kurā var satilpināt veselus 6 cilvēkus.

18

Šis ir gaisa filtrs, kas briesmu gadījumā attīra jebkāda veida gāzes, kas nokļuvušas bunkurā.

`9

Varētu pat likties, ka šis bunkurs ir labāks par daudzu cilvēku iekārotajām mājvietām, kā saka ir nauda, ir varianti.

20

Šie patversmes bunkuri ir kļuvuši tik populāri, ka tie jau nonākuši televīzijas ziņās, un protams tiek rekomendēti, kā cilvēkiem vajadzīgi.

21

Noņemot nost izveidotās grīdas, šīs vietas ir ideāli paredzētas dažādu mantu un rīku noglabāšanai, tā pat arī pārtikai.

22

Lūk šādi izskatās instalācijas process.

23

Viss, kas paliek aprokot lielo moduli ir kamera un apslēpta ieeja, kuru zina tikai paši pircēji un protams, strādnieki, kuri paši to ievietoja.

24

Pie tam kameras šajā apvidū ir izvietotas vairākas, arī iekštelpās.

25

Šeit var dzīvot vairāk cilvēku, nekā var iedomāties, šis mazais modulis var uzņemt vismaz 10 cilvēkus.

26

Šādi izskatās modeļi, kuri var tikt nosūtīti pa lielam visās pasaules valstīs, jautājums protams, cik tas izmaksā.

Mūsdienās ir skaidrs, ka par izdzīvošanu runā arvien vairāk, tieši tāpēc mārketings šajā nozarē strādā ideāli, jo uzņēmumi vēlas, jums sniegt labāko, tai pat laikā viņi ir galvenie ieguvēji. Protams, ka šādas patversmes ir ideāls rīks, lai tiešām izbēgtu no kādas kara darbības vai dabas stihijas, taču vai tas var pārciest plašus karus un nemierus, kas savā ceļā iznīcina pilnīgu visu? Diez vai… Taču šīs komplektācijas var izvēlēties ļoti dažādas un variācijas ir simtiem, ko jūs par to domājat ?

You may also like...