CSDD Paradījusies brīva un vienkārša vakance darbiniekiem par 2200 Eiro mēnesī! Lūk, kas ir jādara

Kurš gan šajā situācijā negrib pārmainīt darbu, ja kāds cits uzņēmums piedāvā lielāku atalgojumu un Jūs atbilstat visām tā prasībām? Protams, ka interesentu būs ļoti daudz un ir tādi, kuri gatavi nekavējoties arī rīkoties. Arī šajā situācijā viss ir pavisam vienkārši, bez nekādiem liekiem sarežģījumiem, lai neteiktu vairāk. Tomēr kā tad ar cilvēkiem, kuri vēlēsies šeit pieteikties? Vai būs kādi sarežģījumi, vai tomēr CSDD var gaidīt veselu “jūru” ar jauniem pieteikumiem, laiks aplūkot par ko tad ir visa tā vakance.

Ceļu Satiksmes Drošības direkcija savā oficiālajā Facebook kontā jau ir paziņojusi interesantas lietas. Viena no tādām ir par to, ka līdz pat 19. februārim tiks meklēti jauni cilvēki kādai brīvai un interesantai vakancei. Tieši šajā ziņā nav tā, ka šeit ir jābūt nezin cik grādiem vai super izglītībām. Šeit gan viss ir daudz vienkāršāk, tomēr neiztikt bez tā, ka atbilstošu izglītību vienalga vajadzēs. Tad nu laiks ķerties klāt un aplūkot, kas tad tā īsti par vakanci un kas tai var pieteikties.

Šoreiz tiek meklēts tieši tehniskās kontroles uzraudzības darbinieks. Neizklausās taču sarežģīti vai ne? Uzreiz jāraksta par to, kas tad ietilpst darba pienākumos. Tiek minēts par transportlīdzekļu tehniskās stāvokļa kontroles, kā arī rezultātu atkārtota izvērtēšana. Tālāk seko transportlīdzekļu kontroles uz ceļa, kā arī tehniskās apskates kopējo staciju kārtības apsekošana līdzi. Tāpat vajadzēs transportlīdzekļa tehnisko ekspertīzi pēc tā pārbūves. Vajadzēs arī pārbaudīt izgatavotāju pārbūves uzņēmumu un to apsekošanu vai viss ir izdarīts pareizi. Un visbeidzot jaunu transportlīdzekļu tehnoloģiju, kā arī diagnostikas iekārtu pārbaudi.

Prasmes un zināšanas noteikti arī jāuzsver. Šeit vajadzēs tehnisko izglītību ar transporta vai mehāniku saistībā jomā. B kategorijas vadītāja apliecība. Labas komunikācijas prasmes un godīgums. Teikts arī par spēju patstāvīgi strādāt un attiecīgi pieņemts lēmumus. Šeit gan CSDD arī prasa darba pieredzi transportlīdzekļu tehniskās kontroles līdzīgā darbā. Un visbeidzot Jums būs priekšroka, ja ir vēl kāda cita vadītāja apliecība (kategorija) un svešvalodu zināšanas.

Attiecīgi CSDD piedāvā dinamisku darbu. Draudzīgus kolēģus un turpmāko visu apmācību. Darba laiku atbilstoši iespējām un ar maiņu grafiku. Transportu darba pienākuma veikšanai, kas ir liels pluss. Un attiecīgi atalgojumu sākot no 1800 līdz 2200 Eiro mēnesī, klāt nāk arī veselības apdrošināšana.

You may also like...