Pirms divām dienām mazās Justīnes audžumāte Facebook publicējusi ļoti dīvainu ierakstu

Meitenīte ar redzamiem miesas bojājumiem, tika atrasta aprakta pamestas mājas pagrabā Dubuļos. 20. jūnija naktī p.o.l.i.c.i..j.a aizturēja meitenes tēvu Vladimiru, no rīta audžumāti Sandru.

Tik smalka, ka septiņu gadu vecumā izskatījās kā vien četrus vai piecus gadus veca, pagājušajā vasarā svēra tikai 21 kilogramu. Tā tiek aprakstīta mazā Justīne, kura diemžēl tika atrasta bez dzīvības pazīmēm.

Vietējie iedzīvotāji stāsta, ka Justīnes tēvs īsi pēc meitenītes pazušanas steidzās pārdot savu automašīnu, kā stāsta vietējie, tad tas acīmredzot arī ir izdevies. Pagaidām par šo situāciju nekas nav zināms.

Vien pirms trim dienām, kad apritēja tieši gads, kopš abi vecāki salaulājās, Sandra, Justīnes audžumāte sociālajā tīklā ierakstīja: “Mēs esam viens vesels kopā… gan bēdās, gan priekos… Tu esi mans atbalsts, es tavs… Mēs iziesim cauri visam kopā…”

”Tāpēc mēs esam ģimene… Kopā esam stiprāki….Šai dienai ir jābūt svētku dienai, dubultai svētku dienai…
bet ir apstākļi, kas to ierobežo… Lai arī kas notiktu, zini, ka tu esi mans vīrs, mans vīrietis, mūsu tētis…mūsu atbalsts arī šajā grūtajā laikā.”

Komentāros cilvēki šo min par ļoti savādu rīcību. Kāds komentētājs raksta, ja ģimene tā pārdzīvotu, tad kādēļ šāds teksts jāpublicē un kopā ar alkohola emocijzīmēm. Daudzi min, kas ir tie noslēpumainie ”apstākļi, kuri ierobežo?”.

You may also like...