Satvēris mikrofonu – Viņš saļima un nokrita! Pasauli satricina slavena dziedātāja pēkšņā aiziešana

Koncerta laikā mūziķis pēkšņi saslima un, turot mikrofonu, sabruka. Diemžēl 48 gadus vecā mūziķa dzīvei pienāca gals. Ģimene sēro par mūziķa pāragro nāvi.

Pēcnāves dzīvi daudzi uzskata par cilvēka eksistences galīgo secinājumu. Visā dzīvē indivīdi parasti pieņem vienu no divām perspektīvām: vai nu baidīties no pēcnāves nezināmā dēļ, vai arī lolot dzīvi tik dziļi, ka viņi arī uztver pēcnāves dzīvi kā neatņemamu esamības aspektu. Tas ir tāpēc, ka tas pārstāv pašu dzīves kodolu.

Uzstājoties savu fanu priekšā, amerikāņu dziedātāja piedzīvoja diskomforta sajūtu. Konkrēti, viņi dalījās uz skatuves ar Big Pokey (kura īstais vārds ir Miltons Pauels) uzticīgu N.O.M.I.R.A. fani.

Naktī uz 18. jūniju Hjūstonas mūziķa uzstāšanās naktsklubā Pour 09 Beaumontā, Teksasā, izraisīja viņu mūža beigas. Mūziķim uzkāpjot uz skatuves daudzu skatītāju priekšā, viņu izturēšanās šķita apmierināta ar pašreizējo stāvokli.

Lasi vēl : Pirms divām dienām mazās Justīnes audžumāte Facebook publicējusi ļoti dīvainu ierakstu

Vienā mirklī reperis pārtrauca savu uzstāšanos un pūļa priekšā sabruka uz muguras, mikrofons joprojām bija rokā. Publika sākotnēji bija neizpratnē par pēkšņu notikumu pavērsienu. Repera komandas biedri ātri steidzās viņam palīgā, un neilgi pēc tam mediķi iepazīstināja ar sevi un uzkāpa uz skatuves, lai sniegtu pirmo palīdzību.

Klubs saņēma izsaukumu pēc palīdzības dienesta, jo Big Pokey tika atrasts bez samaņas. Notikuma vietā ieradās gan policija, gan ugunsdzēsēji, gan ātrā palīdzība. Neskatoties uz to, ka viņš tika nogādāts Svētās Elizabetes slimnīcā, reperi neizdevās glābt. Pēc tam Džefersona apgabala 8. iecirkņa pārstāvis Toms Gilams paziņoja par filmas “Sittin Sideways” zvaigznes priekšlaicīgu nāvi.

Dziedātāja priekšlaicīgas nāves iemesls pagaidām netiek atklāts, jo viņa ģimene šobrīd gaida pēcnāves ekspertīzes rezultātus. Diemžēl ar smagu sirdi paziņojam, ka mūžībā aizgājis lolotais Miltons “Big Pokey” Pauels, kurš ieņēma īpašu vietu savu tuvinieku, paziņu un uzticīgo atbalstītāju sirdīs.

Informācija par Big Pokey bēru pasākumiem tiks publiskota tuvākajā laikā. Sabiedrība tiks informēta arī par to, kā viņi var izrādīt pēdējo cieņu šajā grūtajā laikā. Ņemot vērā apstākļus, mēs lūdzam jūs ievērot Big Pokey ģimenes privātumu. Mākslinieka vārdā runājošie pārstāvji paziņojuši, ka Big Pokey vienmēr paliks atmiņā kā lielākais piegādātājs pasaulē.

Emocionālā suminājuma laikā reperis Bun B ar sirsnīgiem vārdiem pagodināja savu mūžībā aizgājušo kolēģi un draugu. Viņš runāja par cilvēku kā par pieticīgu un cienīgu cilvēku, kurš daudziem patika. Šī unikālā un neaizvietojamā cilvēka zaudējums ir ļoti jūtams, un viņš ļoti pietrūks. Laikraksts Daily Mail vēstīja par dziedātājas sumināšanu, kas beidzās ar mīlestības vēstījumu un novēlējumu aizgājējam rast mieru pēcnāves dzīvē.

You may also like...