Pirms brīža paziņots, kas tad tagad patiesībā notiks ar mazās meitenītes Justīnes vecākiem

Vairumam atklātās ziņas bija negaidītas, liekot uzdot jautājumu: vai bija nepieciešama izrāde, lai slēptu savu rīcību? Tas ir apbēdinoši, ka tagad tiek atklāta patiesība par vecāku nepareizajām darbībām. Šobrīd uzmanības centrā ir vecāku liktenis, kuri ir apsūdzēti šausmīgā noziegumā pret savu meitu Džastini. Līdz šim atklājumi ir pārbaudīti, un turpmākie soļi joprojām ir neskaidri.

Nelielo Dubuļu kopienu satricināja septiņus gadus vecās iedzīvotājas Justīnes pazušana. Ziņas par viņas vakardienas atklāšanu maz mierināja, jo tika atrasts viņas nedzīvais ķermenis. Viss ciems ir bēdu un izmisuma pārņemts, kad viņi samierinās ar šo traģēdiju. Šoks un sašutums, ko izjūt Dubuļu iedzīvotāji, ir jūtams, un daudziem paliek jautājums, kas notiks tālāk. Justīnes vecāku liktenis pagaidām nav zināms.

Māja, kurā pagrabā tika atklāta septiņgadīgā Justīne mirusi, atrodas ievērojamā attālumā no viņas ģimenes pašreizējās dzīvesvietas. Šī rezidence atrodas Dubuļu ciemā.

Maija sākumā Rogovkā, kas atrodas Rēzeknes novadā, pazuda jauna meitene Justīne. Tomēr viņas atrašanās vieta tika atklāta tikai 20. jūnijā, jo viņai bija nodarīti acīmredzami miesas bojājumi. Šo informāciju apstiprināja m.i.r.u.s.i. organizācija.

Par jaunās Justīnes atrašanas vietu bija dažādi Dubuļu ciema iedzīvotāju stāsti. Vairāki apgalvoja, ka ģimene iepriekš dzīvoja dzīvoklī, bet citi ieteica citu dzīvesvietu. Neskatoties uz rūpīgu visu iespējamo teritoriju pārmeklēšanu, pierādījumi par policijas iesaistīšanos netika atrasti.

Lasi vēl : Pirms divām dienām mazās Justīnes audžumāte Facebook publicējusi ļoti dīvainu ierakstu

Rogovkā aizdomās turamās personas likumsargi aizturēja pirmdienas vēlā vakarā. Nākamajā rītā P.o.l.i.c.i.j.a turpināja izmeklēšanu Justīnes bijušajā dzīvesvietā. Līdztekus šiem notikumiem bija klāt arī kaimiņvalsts pārvaldes priekšnieks.

Rēzeknes tiesa šobrīd izskata piemērotākos drošības līdzekļus pret Justīnes Reinikovas tēvu un pamāti, jo pavisam nesen atklātībā nonāca ziņas par viņu līdzdalību zvērīgā noziegumā. Katrs vecāks par savu lomu noziegumā tika tiesāts atsevišķi. Šķiet, ka šajā konkrētajā gadījumā ievērojams cietumsods ir pamatots uz ilgāku laiku, jo nozieguma smagums prasa ilgstošu ieslodzījumu. Šeit runa iet par mūža ieslodzījumu, pie tam tas viss, izskatās, ka tika darīts divatā, kas vainu tikai pastiprina. Šobrīd gan būs jāgaida precīzas ziņas, ko drīzumā paziņos policija

You may also like...