Sieviete satricina visu Latviju: “Izskatās, ka Maxima visus pircējus vazā aiz deguna, lūk kas notiek!”

Ikdienā dzirdam par daudziem dažādiem atgadījumiem, kas mēdz būt saistīti ar veikaliem. Tomēr izrādās, ka viss nav tik vienkārši, kā patiesībā šķiet no pirmā acu uzmetiena. To sakot, šajā gadījumā sieviete ir izteikusies par savu pieredzi un vairāk nekā burtiski – to visu ievietojusi tiešsaistē, lai citi to redzētu, jo tas, viņasprāt, nemaz nav normāli. Bet jūs noteikti jautāsiet, īsti tad šeit notiek? Tas ir par konkrētu gadījumu, kas sievietei licis aizdomāties, vai tas viss ir tā kā viņai šķiet un to visu uzreiz ierakstījusi internetā.

Ar tik tiešām ļoti pozitīvu žestu nācis klajā veikalu tīkls Maxima. Viņi paziņoja, ka sāksies kampaņa “Latvijas pienam būs būt!”. To darot, viņi pazemināja cenas vairāk nekā 200 piena produktiem. kas ir ļoti iepriecinoša ziņa, vai ne? No 7. februāra līdz 10. februārim šī pazeminātā cena var tikt piemērota tādiem ar pienu saistītiem produktiem kā jogurts, siers, kefīrs, krēmi un biezpiens. Taču ne visiem šajā laikā bija šāda cenas pazemināšana bijusi pieejama un tūlīt sapratīsiet par ko tad tieši šeit iet runa. Kā izrādās, tad šī sieviete bija ļoti apmulsusi vairāku iemeslu dēļ.

Sieviete vairākas reizes apmeklējusi veikalus Maxima, neveiksmīgi tā arī neatrodot akcijas preces. Vai tiešām visi akcijas produkti vispār ir pieejami, ja tie nav veikalu plauktos? Viņa devās ceturtdienas pēcpusdienā un pēc tam atkal citā veikalā piektdienas rītā. “Domāju, ka tas ir gudrs mārketinga triks kā piesaistīt cilvēkus ar produktu cenu pazemināšanu. Prasīju pārdevējai, kura krāmēja preces, vai vispār ir tie produkti, viņa izvairīgi atbildēja, ka beigušies, varbūt pat noliktavā vairs neesot.”

Pārmaiņas sarunā notika acumirklī. Viņi sāka runāt par to, ka cenas ir zemas, kas izraisīja produktu ātru izpārdošanu. Neatkarīgi no tā, kurš preci iegādājās, plaukti tik ātri iztukšojās. Taču sievietei to grūti aptvert, jo pati nemaz nav redzējusi šīs preces. Vai tiešām viss ir tā, kā viņai izskatās, vai tomēr ir kāda cita problēma?

“Maxima Latvija” galvenā projektu vadītāja komunikāciju jautājumos izvēlējās strādāt šeit, jo redzēja, cik labi sabiedrība uztver projektu “Pienam būs jābūt”. Ar to akciju iedzīvotāji varēja izvēlēties no Latvijas piena produktiem, kas pazemināja to cenas un palielināja pieprasījumu tiktāl, ka preču plaukti iztukšojās ātrāk.

Šobrīd uzņēmums var izpildīt jebkuru pieprasījumu. Tomēr viņi pašlaik meklē jaunas piegādes metodes, lai apmierinātu jaunās prasības. Tādā veidā viņi var pielāgoties pašreizējam uzņēmējdarbības stāvoklim. Vai šī sieviete netīšām sniedza mazāk, nekā gaidīts, vai tomēr vienkārši neredzēja šos produktus un uztver, ka tas ir tikai mārketings? Kādas ir Jūsu domas par šo visu situāciju, vai aiz tā visa, nav kas vairāk?

You may also like...