Ir parādījusies jauna iespēja, kā saņemt 200 Eiro atbalstu mēnesī!

Tie, kas meklē, tie arī atrod. Ar šādu nostāju varētu izteikties par jaunajiem variantiem, kurus daudzi nemaz nezina vai uzzina brīžos, kad jau ir par vēlu. Šoreiz situācija ir pavisam savādāka un dēļ esošās situācijas valstī un pasaulē, bieži vien nekas cits neatliek kā rīkoties un meklēt atbalstu paša vajadzībām.

Teju vai lielākā daļa ģimeņu ar bērniem pozitīvi vērtējuši sniegto atbalstu ģimenēm, precīzāk – bērniem, jo šajā esošajās situācijā visas lietas vairs nemaz nav tik vienkāršas. Tieši šī iemesla dēļ vecākiem vienkārši fiziski ir nepieciešams vairāk naudas, lai uzturētu bērnus, jo daudzi ir zaudējuši darbu. Un tieši šī iemesla dēļ ir parādījusies jauna iespēja, kā saņemt 200 Eiro atbalstu mēnesī.

Lai šajā grūtajā laikā sniegtu atbalsts bezdarbniekiem, kuri zaudējuši darbu, Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) sadarbībā ar pašvaldībā īsteno pasākumu ar nosaukumu “Algoti pagaidu sabiedriskie darbi.” Milzīga nozīme NVA aktīvajam nodarbinātības pasākumam ir to pašvaldību teritorijās, kur ir vāji attīstīta uzņēmējdarbība un trūkst brīvo darba vietu.

Tādējādi piedaloties pasākumā “Algoti pagaidu sabiedriskie darbi,” bezdarbnieki savā konkrētajā pašvaldības teritorijā veic sociāla labuma darbus un pretī saņem 200 Eiro atbalstu mēnesī, strādājot 5 dienas nedēļā un 6 stundas dienā, kas ir labs veids, kā saņemt naudu, ja cilvēkiem tiešām nav citu iespēju. Ja bezdarbnieks pagaidu sabiedriskos darbus nav veicis visās dienās, tad atlīdzība tiek pielīdzināta par tām dienām, kurās tika strādāts.

Svarīgi arī tas, ka par algoto pagaidu sabiedrisko darbos iesaitīto bezdarbnieku tiek veiktas valsts sociālās apdrošināšanas obligātās iemaksas pensiju apdrošināšanai, kā arī pats bezdarbnieks tiek apdrošināts pret nelaimes gadījumiem pagaidu darba vietā.

Lasi vēl : Paziņoti milzu jaunumi saistībā ar 200 Eiro pabalstu piešķiršanu

Pats svarīgākais jautājums, kā tad iesaistīties šajā pasākumā? Ja jūs nesaņemat bezdarbnieka pabalstu un vienkārši vēlaties nopelnīt šajā grūtajā situācijā, kā arī saglabāt darba iemaņasm, tad Jums vienkārši jāpaziņo NVA filiālē, kurā esat reģisrēts, par vēlmi veikt algotus pagaidu sabiedriskos darbus un saņemt atbalstu.

Tādējādi NVA filiāle pasākumā Jūs iesaistīs vēlmju reģitrācijas noteiktajā secibā vai arī saskaņos ar attiecīgās pašvaldības saistošajiem noteiktajiem atlases un iesaistes kritērjiem. Pie tam bezdarnieks algotos pagaidu sabiedriskos darbos tiek nodarbināts ne ilgāk kā sešus mēnešus kalendārā gada laikā. Tomēr labākā iespēja, ka katru gadu var iesaistīties atkārtoti.

Avots

 

You may also like...