Viņa Sevi Uzskata Par Sievietes Ideālu! Operācijās Iztērējusi Vairāk Kā 200 000 Euro!

Šī sieviete uzskata, ka viņa ir skaistuma ideāla piemērs, taču ar to viss nebeidzas! Šī 31 gadus jaunā sieviete ir iztērējusi milzīgas naudas summas, lai mainītu savu izskatu, lai kļūtu līdzīga savai karikatūrai. Skaistums prasa upurus ?

1

Kristīne savās rokās tur gleznu, jeb karikatūru, ko uzzīmēja kāds ielas mākslinieks Ibizā, kad viņai bija tikai 14. gadu. Mazajai meitenītei tik ļoti iepatikusies karikatūra, ka vēlējusies nākotnē tieši tā arī izskatīties.

2

Pati Kristīne vairākos šovos izteikusies : “Es esmu super eleganta, es esmu lieliska, tieši tāda, kādam jābūt sievietes ideālam”

3

Lai piepildītu savu sapni un kļūtu par sievietes ideālu, viņa sākusi krāt jau no 17 gadu vecumam. Meitene pirmo operāciju veikusi 20 gados, tieši tad, kad viņa beidzot bija sakrājusi pietiekamu daudzumu naudas, taču arī ar to viss nebeidzas! Pēc pirmās operācijas viņa palikusi kā traka un turpinājusi sevi piepildīt ar botoksu un implantiem.

4

Kopš pirmās operācijas ir pagājis pietiekami ilgs laiks, taču pa šo laika sprīdi viņa ir piecas reizes, jā! Veselas piecas reizes palielinājusi savas krūtis līdz arbūza lielumam. Atkārtoti pieaudzējusi skropstas un matus, uztetovējusi uzacis, palielinājusi dibenu ar speciāliem implantiem, ķirurģiski veikusi plakstiņu kontūru, izbalinājusi zobus, kā arī katru gadus viņa veic divas botoksa injekcijas, neaizmirsīsim arī superīgo solāriju, ko viņa apmeklē katru mēnesi.

5

Katrs cilvēks izvēlas, ko viņš vēlas darīt, taču jums neliekas, ka šī sieviete ir aizgājusi pārāk tālu? Pie tam viņa tik tiešām uzskata, ka šis ir sieviešu skaistuma ideāls, kā domā Tu?

You may also like...