BEIDZOT! Mārtiņš Bondars Atklāj Rūgto Un Mums Sāpīgo Patiesību – Ministru Kabinets Acīmredzami Nepilda Savus Pienākumus!

Ikviens zina, kur aiziet jebkura Latvijas iedzīvotāja nodokļi, diemžēl izrādās, ka cilvēki taisnīgi maksā savus nodokļus, taču “augstāk stāvošās” personas kategoriski un acīmredzami nepilda savu konkrētos pienākumus, par ko viņi arī saņem algu. Beidzot ir pienācis tas brīdis un Mārtiņš Bondars, kurš ir Saeima deputāts no Latvijas Reģionālās apvienības uzstājies saeimas deputātu priekšā ar diezgan šokējošu informāciju. Diemžēl jāsaka, ka tikai retais varētu izteikties, kā to dara Mārtiņš Bondars, šis vīrs tik tiešām iet un dara, tomēr to nebūt nevar salīdzināt ar citām personām, kuras pie tam, kuras tiek salīdzinātas, kā “augstāk stāvošas” personas.

vxvxvxxx

Izrādās, ka Mārtiņš Bondars ir atklājis kādu lietu, kuru droši vien mums diez vai kāds cits vispār būtu atklājis. Bondars devies saeimas priekšā un konkrēti izteicies, ko domā par Ministra kabineta darbu. Izrādās, ka Ministru kabinets nav izpildījis tai uzticētu darbu, kuram bija jābūt noslēgušam 1. oktobrī. Izrādās, kas šis uzticētais darbs Ministru kabinetam skar ikvienu latvieti.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

You may also like...