Daudzviet Pierīgā un Rīgā pazudusi elektrība. Iedzīvotāji ziņo par pamatīgu sprādzienu Teikā

Jāņem vērā, ka elektrības padeves sistēma Rīgā ir saistīta ar kabeļa atslēgšanos starp TEC-1 un Imantas apakšstaciju. Jāņem vēra, ka vairumā gadījumu jau ir tikuši atjaunoti, tomēr elektrības padeve vēl ir traucēta aptuveni 36 000 cilvēku.

Pašlaik tiekot ziņots, ka lielākajā gadījumā elektrība ir atjaunota, tomēr ir vēl neliela daļa, kuru problēmu situācijas risinājums joprojām norisinās un tiks pilnībā pabeigts, lai atjaunoti elektrību visiem cilvēkiem.

Iepriekš jau tika ziņots, ka otrdienas rītā daudzās vietās Pierīgā un Rīgā pazuda elekrība. Par to ziņoja neskaitāmi sociālo tīklu lietotāji, kuri bija neizpratnē, kāpēc elektrība pazudusi pat lielā daļā Rīgas.

Kā tika norādīts Twitter kontā, Valts Ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) ap pulksten 9:30 saņēma izsaukumu uz Stara ielu Rīgā, kur pēc sākotnējās informācijas noticis pamatīgs sprādziens kanalizācijā un vēlāk no tā sāka nākt ārā dūmi.

Atklāta liesma gan neesot izcēlusies, tomēr notikuma vietā strādājuši ugunsdzēsēji un glābēji.

 

Pašlaik tiekot ziņots, ka līdz rītdienas rītam elektrība būs ierandā visiem iedzīvotajiem un pagaidām neesot vajadzības uztraukties, jo visi darbi notiek pilnā sparā, lai varētu atjaunot nepieciešamo elektrības pārklājumu.

Lasi vēl :  Swedbank negaidīti nāk klajā ar nopietnu ziņojumu visiem bankas klientiem

Avots

You may also like...