Šodien paziņots, kādi ierobežojumi saglabāsies arī turpmāk – Svarīgi ikvienam

Šodien notika plaši aprunātā Valdības sēde, kurā tad beidzot tika lemts par to, kas tad īsti notiks pēc 9. Maija un kādas darbības un ierobežojumi turpināsies sākot jau ar 10. Jūniju. Kā zināms tad Ārkārtējā Situācija, kā tāda pilnībā tiks atcelta, tomēr tas nemaina faktu, ka lielākā daļa ierobežojumu joprojām tiks saglabāta.

Daudzi domāja, ka Ārkārtējās Situācijas beigšanas noņems lielāko daļu ierobežojumu, tomēr tā nebūt nav. Izrādās, ka lielākā daļa ar ierobežojumiem joprojām būs aktīvi. Mīkstinošie apstākļi būs tie, ka konkrētajās iekštelpās un ārtelpu pasākumos varēs piedalīties vairāk cilvēku. Tieši tas ir viens no lielākajiem plusiem, ko gaidīja lielākā daļa, taču kas īsti paliks arī turpmāk?

Viena no svarīgākajām lietām, kura jāņem vērā ir tas, ka lietojot sabiedrisko transportu joprojām būs jālieto sejas aizsargmaksa, kas būs obligāts pasākumus, lai pasargātu citus un pilnībā varētu izskaust konkrēto vīrusu, pausts ziņojumā.

Tāpat cilvēkiem būs jāievēro distancēšanās divu metru attālumā no citiem, kas ir vairāk kā sprotams, jo par to jau gāja runa arī iepriekš.

Iekštelpās varēs uzturetis līdz 100 cilvēku liela grupa, kur katram ir jānodrošina četru kvadrātmetru liela platība, lai varētu tikt ievērota distancēšanās robežo no citiem.

Daudzi gan ir neizpratnē, kāpēc sabiedriskajā transportā būs jānēsā sejas aizsargmaskas, ja ārkārtējā situācija būs beigusies. Tas tikšto darīts ar domu, lai varētu nodrošināt patreizējo drošības stāvokli citiem un pilnībā izskaust bīstamo vīrusu.

Vairākas reizes tika izteikts, ka tikšot pētīts un analizēts, kas tad mainīsies Jūnijā, pēc dažādu ierobežojumu atcelšanas, taču lielākā daļa ierobežojumu joprojām paliek.

Lasi vēl : Swedbank negaidīti nāk klajā ar nopietnu ziņojumu visiem bankas klientiem

Viss, kas nāk par labu cilvēkiem ir tas, ka vineuviet iekštelpās varēs pulcēties līdz 100 cilvēkiem. Savukārt ārtelpās varēs pulcēties līdz 300 cilvēkiem. No pirmā jūlija šie cipari celsies vairākas reizes, kas liks noprast, ka situācija tik tiešām beidzot ir pievarēta un cilvēki varēs atgriezties savā ikdienas parastajā dzīvē, kā tas bija iepriekš.

You may also like...