15 gadīgā lelle no Anglijas

Venera Palermo piedzima Šveicē un tur nodzīvoja līdz 11 gadu vecumam.
Bet pēctam meitene pārvācās kopā ar mammu uz Angliju.
Mamma strādā optikas veikalā, pat tēvu ģimenē pat nerunā…

15-gadiga-lelle-no-1
Kaut arī viņas ģimenei nebija pārāk daudz naudas, viņas mammai tomēr izdevās pakrāt naudu un 2088. gadā Venera ar mammu devās uz Japānu, kur meitenīte iemīlēja “Anime” (Japāņu tēli) un izdomāja padarīt sevi līdzīgu tām.

15-gadiga-lelle-no-2

15-gadiga-lelle-no-3

15-gadiga-lelle-no-4
Viņa mācēja prefekti dejot, gāja kursos jau no agras bērnības, kad viņai palika 13 gadi, viņa ievietoja YouTube video, kurā viņa dejo.

Šis video pievērsa lielu uzmanību Japānas jauniešiem, kas izteicās, ka viņa izskatoties pēc dzīvās lelles.

15-gadiga-lelle-no-6
Japāņu komentāri iedvesmoja meitenīti un viņa sāka eksperimentēt ar kosmētiku, lai būtu vairāk līdzīga lellei. Viņas mamma, kurai jau ir 37 gadi, dīvainā kārtā atbalstīja šo ideju.

15-gadiga-lelle-no-7

15-gadiga-lelle-no-8

15-gadiga-lelle-no-9
Pēc Margaretas sacītā “Venera ir nevainīga, viņa nepīpē, nedzer un viņu neinteresē zēni. Viņa ļoti labi mācās.  Es būtu ļoti uztraukusies ja viņa vazātos pa ielām reibuma stāvoklī… Venēra to visu nedara, lai piesaistītu zēnus, viņa mīl to visu darīt priekš sevis. Es nevaru viņu no tā atturēt, jo tas nevienam netraucē un viņai tas patīk, un tas nav seksuāli, tieši tāpēc es neuztraucos par viņu” sacīja viņas māte Margareta.

15-gadiga-lelle-no-10
15-gadiga-lelle-no-11

Venēra lieto lēcas, bērnu sejas pūderi, rausta uzacis un liek parūkas, lai tikai vairāk izskatītos kā lelle.

15-gadiga-lelle-no-12

Un ja domājat, ka šī meitene savā ziņā nav gudra, tad jūs maldāties. Viņa prot runāt 5 valodā un jau sadarbojas ar Japāņu firmu, kas veidos lelles pēc viņas figūras un sejas.

15-gadiga-lelle-no-13

15-gadiga-lelle-no-14

You may also like...