41 gadu veca miljonāre apprecas ar delfīnu

Pavisam nesen Izraēlā ir notikušas vēl pasaulē nepieredzētas laulības. 41 gadu vecā miljonāre – Šarona Tendlere no Londonas oficiāli ir reģistrējusi attiecības ar 35 gadus veco delfīnu, kuras vārds ir Sindija, raksta vietējā prese.

Sieviete-apprecas-ar-1

Šarona šo delfīnu bija satikusi jau pirms 15 gadiem, kad pirmo reizi bija ieradusies Izraēlas kūrortpilsētā. Šaronai un delfīnam radās neparasti ciešas attiecības, tādēļ bagātā miljonāre apmeklēja pilsētu divas vai trīs reizes gadā, tikai tāpēc, lai vairāk laiku pavadītu ar savu jauno draugu. Jau pēc neilga laika sieviete vērsās pie delfīna dresētājas ar lūgumu ļaut viņiem apprecēties.

Sieviete-apprecas-ar-2

Sieviete atzīst, ka tā esot bijusi mīlestība no pirmā acu uzmetiena. Tā nu sieviete, laimīgi ar delfīnu arī apprecējās. Kādās piedalījās, gan šokētie delfinārijas apmeklētāji, gan līgavas un līgavaiņa piederīgie draugi. “Es esmu pati laimīgākā sieviete pasaulē, un es neesmu izvirtule, kā daži mani dēvē, saka jaunā sieva.”

Sieviete-apprecas-ar-3

Šarona vien  piebilst, ka peldoties kopā ar Sindiju, viņā ienāk milzīgs sirdsmiers un labestība, tieši tāpēc viņa jūtās tik ļoti laimīga.

You may also like...