109 Gadus vecā kundze atklāj, kas tad viņai patiesībā atļāvis tik ilgi nodzīvot!

Pagājušajā gadā Skotijas vecākā sieviete atklāja savu smieklīgo noslēpumu, lai dzīvotu ilgu un veselīgu dzīvi. 109 gadus vecā Džesija Galana katru rītu savā vecumā uzņem jauku, siltu bļodu ar putru. Tas, kā arī turoties prom no vīriešiem.

“Ar viņiem ir tikai daudz nepatikšanas, nekā viņi ir vērti”, spitfire paskaidroja Daily Mail. Galana atstāja mājās 13 gadu vecumā un darbā sāka slaukt govis.   Rezultātā viņa agrīnā dzīves laikā uzzināja, cik svarīgi ir smagi strādāt, lai nopelnītu iztiku.”Es smagi strādāju un reti es atvaļinājos,” viņa teica.  Džesija darīja visu, kas viņas dzīvē, ar ētikas vērtību. Viņa nekad nav apprecējusies, jo brīnišķīgā un ievērojamā sieviete atteicās paļauties uz ikvienu, bet tikai paļauties uz sevi.

“Viņa ir absolūti pārsteidzoša,” teica aprūpētāja mājās, kur dzīvoja Galana. Pat otrā gadsimta laikā Džesija uzplauka. Turklāt viņa bieži apmeklēja baznīcu un nodarbības. Dažus īsus mēnešus pēc tam, kad atklāja viņas ilgmūžības noslēpumu, Galana, diemžēl, nomira 2015. gada martā Aberdīnē, Skotijā.

Lai viņa varētu būt atgādinājums mums visiem dzīvot pilnīgi neatkarīgi no tā, kāda vecumā mēs esam. Kam vispār vajag vīriešus? Viņasprāt vīrieši esot bijuši visu problēmu cēloņi.

You may also like...