Oppā!! Slavens latviešu ārsts Pēteris Kļava : “Sievietes Jūs neprotat lietot vīrieti!”

“Mums vienmēr ir pieņemts, ka pie visa vainīgs būs vīrietis, lai arī ko sievietes darītu, viņas ir svētās dievmātes. Latvijā ir ļoti daudz fantastisku, mīlošu vīru un tēvu, vienkārši fantastiski veči mums šeit Latvijā ir!”, viens pret viens sarunā par tēva lomu un tā atbildību stāsts bērnu ārsts, kā arī reanimatologs Pēteris Kļava.

Septembrī, kad ir tēvu dienu, vecāku organizācija “Mammamuntetiem.lv” uz atklātu sarunu bija uzaicinājusi slaveno Pēteri Kļavu, lai parunātu par tēvu iesaisti bērnu dzīvē, kā arī pilnīgas atbildības uzņemšanos.

Vīrieša konkrēto stabilitāti rada, kā arī raksturo viņa pašapzināšanās! Vīrietis varbūt savā dzīvē var būt nabadzīgs, tomēr viņam var būt ļoti augsts intelekts un šeit nav runa par iegūtajiem papīriem vai atestātiem, kur viņš mācījies un, protams šis cilvēks noteikti ir arī ļoti atbildīgs.

Es, protams negribētu vainot ne vīriešus, nedz arī sievietes – taču mēs visi esam nedaudz klibi, kā arī šķībi. Mums visiem ir jāattīstās. Un mēs nevaram visu vainu novelt uz nabadzību, konkrēto valsts situāciju, kā arī ekonomiku. Ja vīrietis nemaksā naudu sievietei – tas būtu ļoti labs disertācijas vērts pētījums, kāpēc tā notiekot – runa šoreiz gan ir par alimentiem.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

You may also like...