3 Super Garšīgas Sulas Resnās Zarnas Tīrīšanai : Kā Ābols, Ingvers Un Citrons Var Iztīrīt Jūsu Organismu No “Tonnām” Toksīnu!

Mūsdienās cilvēki bieži cieš no kopējiem veselības jautājumiem, kas saistīti ar gremošanas sistēmu un tās funkcijām, piemēram, bojātām zarnām, hronisku aizcietējumu, vai IBS (kairinātas zarnas sindroms). Resnās zarnas lomai ir vitāli svarīga nozīme vispārējai veselībai, jo tā noņem atkritumus no organisma un attīra toksīnus, kas apdraud veselību. Lai uzlabotu tās funkciju, jums ir nepieciešams attīrīt visus uzkrātos atkritumus un bīstamās ķīmiskās vielas. Sekojošā mājās recepte ir 100% dabīga un vienkārša, bet nodrošina iespaidīgus tīrīšanas efektus jūsu resnajā zarnā.

Atcerieties, ka ar resnās zarnas attīrīšanas procedūras laikā jums ir jāpaliek mājās, jo jums būs nepieciešams apmeklēt tualeti bieži, vienlaikus novēršot toksīnus. Tā sastāv no sastāvdaļām, ar būtiski augstām uzturvielām, tai skaitā jūras sāli, citronu, ābolu un ingvera.Daudzos pētījumos ir konstatēts, ka lietojot tikai ābolu dienā, ievērojami samazinās nepieciešamība pēc recepšu medikamentiem, bet ingvers stimulē resno zarnu un tādējādi samazina kuņģa uzpūšanos, un likvidējot atkritumus.

No otras puses, citrons ir bagātīgs ar C vitamīnu, kas ir spēcīgs antioksidants un ir arī viens no labākajiem Detox rīkiem ko varat izmantot. Jūras sāls palīdz gremošanai, atstumj atkritumus caur ķermeni, un izvada toksīnus.

Jums būs nepieciešamas tikai 5 minūtes, lai sagatavotu šo līdzekli:

Sastāvdaļas:

– 2 ēdamkarotes svaigas citrona sulas

– ½ tējkarotes jūras sāls

– 1 tējkarotes ingvera sulas

– ½ glāze 100 procentiga tīra organiskā ābolu sulas

– ½ glāze silta, attīrīta ūdens

Sagatavošanas metode:

Pievienojiet 3,5 oz. filtrētu ūdeni pannā un sasildiet to, bet  nevāra to. Ielejiet glāzē, pievienojiet jūras sāli un labi samaisiet. Tad pievienojiet ingveru, citronu un ābolu sulu,atkal  labi samaisa un dzer to uzreiz.

Šķir nākamo lapu, lai uzzinātu lietošanas instrukciju, kā arī dozēšanas daudzumu konkrētā laika periodā. Tieši tas ir pats svarīgākais šajā visā receptē!

You may also like...