Beidziet Cīnīties Ar Diētām! Tā Vietā Pagatavojiet Šo Ūdens Dzērienu – Tas Iztīrīs Jūsu Organismu Un Zaudēsiet Liekos Svaru!

Augļu ūdenī pamatā ir sula ekstrakts no jūsu mīļākiem citrusaugļiem vai citiem augļiem, piemēram, ananāsu atšķaida ar ūdeni. Tas dos jūsu dzērienu, kam ir maz kaloriju, bet daudz uzturvielu un brīvie radikāļi cīnās ar antioksidantiem. Augļi ūdenī palīdzēs saglabāt jūsu ķermeni pavisam svaigu, un, ja jūs vēlaties, lai atstātu veselīgu dzīvi, jums ir nepieciešams Jūsu organismam būt attīrītam visu laiku. Ar augļu ūdeni jūsu ķermenim paliks hidratācija visas dienas garumā un kaitīgie toksīni un atkritumi organismā tiks efektīvi likvidēti. Ja šie toksīni ir palikuši jūsu ķermenī vairāk nekā plašā laika periodā, jums ir risks asins saindēšanai un smago ērģeļu (-les) bojājumus.

Jūs varat pagatavot augļu ūdeni no gandrīz jebkura augļa vai pat apvienot augļus, ja vēlaties. Dzeriet augļu ūdenī katru rītu pirms brokastīm un tukšā dūšā, un jūs cīnīsities pret aizcietējumu, kā arī uzturēsiet sāto sajūtu, lai palīdzētu jums ēst dienas laikā mazāka daudzuma pārtikas un izvairīties iegūt lieko svaru.

Šķir nākamo lapu un uzzini, ko šis augļu dzēriens spēs dot Jums un Jūsu organismam! Nākamajā lapā uzzini  10 galvenos ieguvumus veselībai no dzeramā augļu ūdens!

You may also like...