5 Svarīgi Likumi, Kā Zaudēt Liekos Taukus Un Svaru Katrā Ķermeņa Daļā!

Pēc zinātnieku domām, tauku sadalījums noteiktā ķermeņa daļā atklāj daudz par veselības paradumiem indivīdam, bet tajā pašā laikā, tas arī palīdz procesēt tā zaudēšanu.Tāpēc, mēs atklāsim 5 nenovērtējamus svara zuduma noteikumus, kas dos norādījumus, kā zaudēt liekos taukus un iegūt ķermeni kādu  esat vienmēr gribējuši.

1.Pa visu  ķermeni – Tauki parasti krājas uz jūsu apakšdelmiem, rokām, muguras, pleciem, krūtīm, muguras vai vēdera, tas ir vēl viens apliecinājums tam, ka jūs esat fiziski neaktīvi un patērējat neveselīgu pārtiku.Tādēļ, jums ir nepieciešams veikt dažas izmaiņas jūsu uztura paradumos, un patērē 500-1000 kalorijas katru dienu, un vingrinot 5 reizes nedēļā, 30 līdz 60 minūtes. Lai sasniegtu vislabāko rezultātu, izvēlēties dažus efektīvus kardio vingrinājumus, un daži atspiedienus un pietupienus, lai sasniegtu lielisku augšējo ķermeņa zonu.

2. Vēdera zonā no nabas līdz jostas daļai, mugurai
Vēders ir vieta, kur liekie tauki galvenokārt uzkrājas, tas nozīmē, ka jūsu organisms ražo pārmērīgi daudz kortizola, stresa hormonus.Tādēļ, jums ir nepieciešams iesaistīties dažās vingrošanas nodarbības, jogā vai pilatēs un sākt patērēt pārtiku bagātu ar minerālvielām, šķiedrvielām un vitamīniem.

Turklāt, ja jūsu vēders ir uzpūsts visu laiku, tas var būt rezultāts pārmērīgai devai alkohola vai apgrūtinātai elpošanai. Šajā gadījumā, samaziniet alkohola patēriņu, un konsultējieties ar savu ārstu par savām elpošanas grūtībām.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu!

You may also like...