6 Soļi, Kā Novērst Sirdslēkmi – Darbības, Kuras Noderēs Visai Dzīvei

Sargā sevi un savu veselību, īpaši no problēmām, kas saistītas ar sirdi. Ja esi zinošs par miokarda infarktu jeb sirdslēkmi un zini, ko tas nozīmē, Tu vari izvairīties no tā un aizsargāt sevi ar šiem vienkāršajiem soļiem. Sirdslēkme ir galvenais nāves iemesls Amerikā, tāpēc turpini lasīt, lai uzzinātu, kā no tā izvairīties.

Dzīvesveids.
Amerikā ir daudz tādu cilvēku, kuri ar sportu nenodarbojas, neguļ pietiekami daudz un patērē ātrās uzkodas, cukuru, sāli utt. Ir arī daudz tādu cilvēki, kas lieto alkoholu un smēķē. Šie ieradumi var izraisīt sirdslēkmi. Arī stress un pasivitāte var novest līdz infarktam, jo tie izraisa hormonus, kas paaugstina holesterīna līmeni. Tāpēc ir svarīgi mainīt dzīvesveidu uz labo pusi un izvairīties no kaitīgiem ieradumiem.

Asinsspiediens.
Augsts asinsspiediens jeb hipertensija ir viens no galvenajiem infarkta izraisītājiem. Ja asinsspiediena mērītājs uzrādā augstāk par 120/80, infarkta un citu kardiovaskulāro problēmu risks ir ļoti augsts.  Hipertensija var rasties iedzimtības, pasivitātes, uztura, stresa, smēķēšanas un citu iemeslu rezultātā, tāpēc ir svarīgi veikt izmaiņas.

Svara zaudēšana.
Zaudēt svaru nav viegli, bet, ja ir vēlme to izdarīt, tad tas ir iespējams. Cilvēkiem ir jābūt aktīvākiem un jāuzņem veselīga pārtika, lai zaudētu svaru un iegūtu pareizu ķermeni, tādā veidā novēršot infarkta lēkmes. Protams, nav jāveic dramatiskas izmaiņas, bet pakāpeniskas. Ilgākā laika posmā nodarbojoties ar mazām izmaiņām, iespējams iegūt labākus rezultātus.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

You may also like...