Pēc neskaitāmiem gadiem Lauris Reiniks ir beidzot uzzinājis pavisam nepatīkamu patiesību

Kuršt to būtu domājis, ka viss notiks tieši tā, kā tas ir noticis ar Lauri Reiniku. Teju ikviens zina Laura Reinika slavenāko dziesmu ar nosaukumu “Es Skrienu.” Tas ir viņa visu laiku pats populārākais skaņdarbs, kā arī populārākais video klips slavenajā vietnē YouTube. Tas ir ticis skatīts vairāk nekā 4 miljons reižu.

Pats interesantākais ir tas, ka 2018. gadā pēc teju 8 gadu klipu filmēšanas Reiniks ir uzzinājis pavisam nepatīkamu patiesību. Par šo kokrēto stāstu viņš beidzot dalījies raidījumā “Kad Viņas Satiekas.”

Tomēr interesanti ir tas, ka konkrētā patiesība nākusi klajā tikai pēc neskaitāmiem gadiem, kuru laikā nevienam pat nebija ne jausmas par konkrēto situāciju. Taču Lauris Reiniks to uzzināja un labprāt pastāstīja arī plašākai sabiedrības daļai, jo konkrētais stāsts ir tik tiešām pārsteidzošs.

Atliek piebilst to, ka pats Lauris par esošo situāciju bija diezgan saskumis, jo tas atklājās tikai pēc ilga laika, kopš tika uzņemts pats klips un pats dīvainākais bija tas, ka viss tas neatklājās uzreiz pēc klipa parādīšanas cilvēkiem, jo pats mūzikas video bija vairāk nekā populārs un arī tagad joprojām daudzviet ir dzirdams.

Kā pastāstīja pats Lauris, ka kopā ar klipa režisori Aiju Strazdiņu un savu bekvokālisti Martu Kukarani par 25 latiem paņēma un filmēšanas vajadzībām nopirka slavenajā tirdziņā Latgalīte.

Pēc laika, kad beigās nācās filmēt videoklipu, aktieris Andris Keišs Laurim pats personīgi pateica, ka viņa blakus kaimiņš savu reiz nozagto velosipēdu ieraidzījis Laura Reinika “Es Skrienu” videoklipā.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lauris Reiniks (@laurisreiniks)

You may also like...