ASV Pētnieki pasliktinājuši pandēmijas izplatības gaidāmo prognozi Latvijā! “Katru dienu miršot vismaz 10 cilvēku”

Tie, kas seko līdzi informācijai, noteikti jau zina, ka galvenās un ticamākās pandēmijas prognozes nāk tieši no Amerikas Savienotajām Valstīm. Šoreiz Vašingtonas Universitātes Veselības metrikas un novērtēšanas institūts ir modelējis pilnīgi jaunu moduli priekš Eiropas valstīm.

Jāpiebilst, ka iepriekš izskanējuši vairāki modeļi un plāna situācijas. Tomēr jāpiebilst, ka Vašingtonas Universitātes Veselības metrikas un novērtēšanas institūts ir plaši pazīstams un ar muļķībām nenodarbojas.

Viņi maksimāli tuvu iespēju robežās ir centušies novērtēt un modelēt konkrēto un gaidamo pandēmijas situācijas Eiropas valstī. Šajā sarakstā iekļauta, protams, arī Latvija. Atliek vien teikt, ka viņu modelējums ir izraidījis lielāku spidienu uz veselības aprūpes sistēmu. It īpaši ņemot vērā to, ko viņi ir paziņojuši, ziņo “TV3 Ziņas.”

Konkrētais veselības metriks modelējums un novērtējums par prognozi Latvijā ir tikai pasliktinājies. Respektīvi pēc jaunā modeļa palielinājies iespējamais hospitalizēto, kā arī mirušo skaits un tas ir ļoti, ļoti nepatīkami. Taču pats galvenais, tas pat vēl nav viss, jo atklājās, ka… (Lai turpinātu lasīt šo rakstu, zemāk spied pogu “Atvērt”vai arī pogu ‘Uzzināt vairāk’)

You may also like...